Kroll Ontrack

Badania i Rozwój, Nowe technologie / IT

O Kroll Ontrack

Kroll Ontrack to światowy lider usług odzyskiwania danych i informatyki śledczej. Od 30 lat pomagamy naszym klientom w sytuacjach krytycznych, które dotyczą ich danych. Każdego dnia przywracamy dostęp do danych, utraconych w wyniku uszkodzeń, błędów ludzkich, katastrof oraz zwykłych awarii. Odzyskujemy dane ze zwykłych dysków twardych, macierzy, systemów wirtualnych a nawet chmur. W ramach informatyki śledczej nasza wiedza jest wykorzystywana do poszukiwania elektronicznych śladów przestępstw i zwalczania nadużyć biznesowych. Kroll Ontrack opracował narzędzia i usługi, które pozwalają na bezpowrotne zniszczenie danych. Nasze rozwiązania w tym zakresie znalazły zastosowanie w NATO, a usługi były nagrodzone przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych. Kroll Ontrack posiada 30 oddziałów w 20 krajach świata. W razie potrzeby możemy działać o dowolnej porze, w wielu miejscach globu, niezależnie od skali problemu. Masz nas oddanych. Jednak Kroll Ontrack to nie tylko światowy lider usług odzyskiwania danych i informatyki śledczej. Nasze Centrum Badawczo-Rozwojowe w Katowicach jest jedynym w Europie, a jednocześnie jednym z dwóch ośrodków rozwoju oprogramowania firmy Kroll Ontrack na świecie. To właśnie tutaj powstają kluczowe narzędzia, wykorzystywane przez 30 naszych biur zlokalizowanych w ponad 15 krajach Ameryki Północnej, Europy, Azji i Pacyfiku. Nasze centrum tworzy szerokie spektrum oprogramowania, zarówno dla klientów indywidualnych dostępne w sieci sprzedaży i u partnerów, jak również dedykowane rozwiązania specjalistyczne dla najbardziej wymagających klientów korporacyjnych i rządowych. Prawie 100 zatrudnionych programistów składa się na kilkanaście zespołów Scrumowych oraz zespoły tworzące rozwiązania „szyte na miarę” (tzw. Custom Development Group). Kroll Ontrack rozwija swoje oprogramowanie w oparciu o technologię Microsoft .NET oraz SQL Server.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla chcących się rozwijać

Software Engineer
To tak: jak chcesz się rozwijać i coś robić ze swoim życiem to jest praca dla Ciebie. Kroll Ontrack równa się szansa na awans, atrakcyjne wynagrodzenie, szansa na wyjazd do USA, międzynarodowe środowisko pracy, duży rozwój w wybranym kierunku i super atmosfera. Praca prawie marzenie jakby tak na to spojrzeć.

Nie mają benefitów typu multisport czy innych tego rodzaju. Ale bez tego da się przeżyć. Całej reszcie należy się dobra ocena. Firma naprawdę super nie tylko na start, na później też jak najbardziej. Pracuje tu ponad rok a nie widzę problemów, na które można wprost zacząć narzekać
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy