Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

KRKA-POLSKA

Farmaceutyka / Medycyna

O KRKA-POLSKA

KRKA-POLSKA Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo farmaceutyczne działające od 1974 roku. Obecnie posiada centrum produkcyjno-dystrybucyjne w Warszawie wytwarzające prawie 400 milionów tabletek w ciągu jednego roku. Firma zatrudnia około 800 pracowników i jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w tej branży w Polsce.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciekawa firma

przedstawiciel naukowy
Bardzo fajna firma z dużym potencjałem, ale nie do końca wykorzystanym. Jak ktoś chce i potrafi się zaangażować, to wtedy mu się tu spodoba. KRKA na pewno daje możliwość nauczenia się dużej ilości nowych rzeczy i zdobycia przydatnego doświadczenia, a to wszystko dzięki szkoleniom oraz otoczeniu cudownych ludzi. Pod tym względem nie miałem żadnych zastrzeżeń, bo atmosfera była bardzo dobra i sprzyjająca własnemu rozwojowi. Z drugiej strony niestety ta praca była często bardzo stresująca. Ale z tym sobie akurat jakoś radziłem. Za to raczej niezbyt satysfakcjonowało mnie wynagrodzenie. Gdyby pomyśleli o podwyżkach, to byłoby o wiele lepiej i na pewno zmniejszyłaby się rotacja ludzi w firmie, która była jednak dość spora.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Sprzedaży (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja opierała się na tym, że była rozmowa i po tej rozmowie miała być podobno druga rozmowa, na którą mi się dostać nie udało. Na temat pierwszej mogę powiedzieć, że tak dużo spraw zostało na niej poruszonych, że nie wiem po co ta druga. Pewnie dla formalności niż dla rzeczywistego sprawdzania kolejnych rzeczy. Nie było już co sprawdzać. Tak jak chcieli powiedziałem jakie mam doświadczenie i gdzie je zdobywałem, jak oceniam swoje umiejętności np. obsługi Excela, Worda, SAP, angielskiego, negocjacyjne, jakie są moje osobiste oczekiwania ? od kiedy mogę zacząć ? Odpowiedź o wynikach przychodzi faktycznie nie jest to tylko takie sobie gadanie jak w większości firm.