Krajowa Spółka Cukrowa

Administracja biurowa

O Krajowa Spółka Cukrowa

Krajowa Spółka Cukrowa, znana również pod nazwą: Polski Cukier to największa w Polsce i siódma co do wielkości w Europie firma zajmująca się produkcją cukru oraz innych produktów spozywczych.

Grupę Kapitałową Krajowej Spółki Cukrowej S.A. współtworzą, poza KSC S.A: Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A., Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o., Polskie Przetwory Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego „Trzemeszno” Sp. z o.o.

Firma powstała w sierpniu 2012 roku, a jej główna siedziba mieści się w Toruniu.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra praca z perspektywami

anonimowo
Dla mnie to była naprawdę fajna praca. Raz, że jak na Toruń to lepiej chyba trafić nie można. Mało jest tam dużych firm, a zaczepienie się w takim miejscu to jednak i większe pieniądze, i prestiż, i można kilka lat sobie popracować spokojnie, awansować itp. Dwa, że właśnie duża firma to duże możliwości, no i nie trzeba w Toruniu zostać, jak się ktoś ogarnie to można do jednej ze spółek się przenieść, jak ktoś chce.

Ogólnie to warunki fajne, dobry dojazd, mało tam studentów :D raczej już ludzie po studiach, więc też trochę inna atmosfera. A pensja dobra, jak mówię, biorąc pod uwagę warunki na tym rynku, to więcej niż przyzwoita.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy