Kopex Group

Przemysł / Produkcja

O Kopex Group

Kopex Group to firma oferująca kompleksowe rozwiązania dedykowane dla górnictwa odkrywkowego i podziemnego. Przedsiębiorstwo istnieje od 1961 roku, a od 1996 roku jest obecne na giełdzie. W ramach grupy kapitałowej działa łącznie 14 spółek, w tym m.in. Tagor S.A., Kopex Waratah oraz Kopex-Eko Sp. z o.o.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo fajna firma

anonimowo
Podobały mi się delegacje. Może nie było ich jakoś mega dużo, ale dało się raz na jakiś czas gdzieś wyjechać, to było fajne. Do tego firma moim zdaniem bardzo fajnie zarządzana. Nie zgadzam się z tym PRL jak dla mnie to wszystko działało jasno i przejrzyście. Może na niższych stanowiskach to inaczej wygląda, ale u nas wszystko działało jak w zegarku.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Pracownik działu kontraktacji (Praca)

  Branża: Administracja biurowaMiejsce: BytomTermin rozmowy: 12.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Być może mój angielski nie był wystarczająco komunikatywny. Ewidentnie mi nie poszło na pierwszej rozmowie dlatego zapewne mnie nie zaprosili na kolejne spotkanie. Żeby powiedzieć dokładnie jak to wyglądało. Poszło do nich zgłoszenie, zaproponowali rozmowę i na rozmowie poza pytaniami po polsku zadawali pytania po angielsku. Nie było tego wszystkiego według mnie dużo, ale wystarczyło żeby mnie pogrążyć jak widać.

  Pytania mało konkretne chyba dlatego, że wymagań było mało. Co mogę powiedzieć bez angielskiego pewnie i z doświadczeniem nie dałoby rady. Żałuję bo z tego co wiem mają dobre warunki.