Konsalnet

Ochrona

O Konsalnet

Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa od ponad 20 lat, oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa - od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo. Od 2009r. większościowym udziałowcem firmy jest fundusz inwestycyjny Value 4 Capital Eastern Europe LP.


W 2012r. po przejęciu jednego z konkurentów Konsalnet stał się największą firmą ochrony na polskim rynku. Firma zatrudnia około 25 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 350 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień – m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner. 


Świadczymy usługi w każdym z segmentów rynku security – ochrony fizycznej, monitoringu i obsługi gotówki. Dzięki temu możemy opracowywać i realizować usługi łączące poszczególne segmenty – co przy dużym doświadczeniu firmy pozwala na optymalizację kosztów ochrony. Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3200 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 60 tysięcy Klientów. W naszej ofercie jest także monitoring satelitarny pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.


Czynnie uczestniczymy w procesie konsolidacji krajowego rynku ochrony – w ciągu ostatnich kilku lat dokonaliśmy akwizycji wielu firm ochrony w całym kraju. 


Działalność prowadzimy na terenie całego kraju, poprzez sieć placówek regionalnych (oddziały i biura) w każdym z województw.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Spoko jak się studiuje i trzeba połączyć pracę ze studiami

Pracownik ochrony
Wygodna praca jak się potrzebuje łączyć studia i pracę w tym samym czasie. Tak robiłem i się udawało na luzie

Normalnie na zlecku ile się godzin wyrobiło tyle się zarabiało z tym że stawka godzinowa wcale nie była niska

Ludzie spoko zawsze jakoś się dogadywaliśmy. U nas na obiekcie prawie nigdy nic się nie działo. To może problem jak się nudno już robiło.

Ale tak to ok praca
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

pracownik ochrony (Praca)

Branża: OchronaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 8.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Poinformowano mnie telefonicznie, co powinienem ze sobą zabrać na rozmowę, więc tak jak mówili, miałem ze sobą CV i referencje.

Przeanalizowaliśmy moje CV, w którym miałem opisane doświadczenie - kilka lat już robię w tej branży, więc było o czym pogadać. Pokazałem też referencje, problemów z poprzednimi pracodawcami nie miałem, więc wszystko było okej.

Facet dopytał mnie jeszcze, czemu już tam nie pracuję, czy były jakieś problemy? Wyjaśniłem, że przeniosłem się do Warszawy, więc musiałem niestety zakończyć współpracę z poprzednim pracodawcą.

Prowadzący rozmowę to był sympatyczny facet, chwilę pogadaliśmy o jakiś głupotach jeszcze, tak zupełnie na luzie, było widać, że fajnie nam się będzie razem pracowało.

Powiedział, ile mogą mi zaoferować, ja powiedziałem, jak wygląda moja dyspozycyjność i właściwie to był koniec rozmowy.