Kolporter

Sprzedaż, Zakupy

O Kolporter

Kolporter zajmuje się dystrybucją prasy i książek na terenie całej Polski. Codziennie dostarcza swoje usługi do około 36 000 odbiorców, wśród których znajdują się zarówno sieci handlowe, jak i odbiorcy indywidualni.

Kolporter Departament Dystrybucji Prasy posiada 52% udziału w polskim rynku kolportażu prasy, a w swojej ofercie ma około 5 000 tytułów prasowych polskich i zagranicznych.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W miarę

anonimowo
Na szybko o Kolporterze mogę powiedzieć: atmosfera, godziny pracy i ludzie i przy tym stabilne zatrudnienie to rzeczy spoko. Nie obawiało się czy pieniądze przyjdą tym razem na czas albo czy będą znowu spóźnione. Zawsze były na czas

Niezbyt fajnie mówiło się o pieniądzach, rozwoju, komunikacji w firmie. Fakt, że można pracować bardzo długo jak komuś minusy nie przeszkadzają w bardzo mocny sposób jest jakimś atutem dla Kolportera.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Doradca Klienta Biznesowego (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 11.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Inne
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa, w której ja uczestniczyłam jako kandydatka była jedna i bardzo konkretna. Szybkie pytania związane z doświadczeniem sprzedażowym w tym w relacjach B2B. Do tego sukcesy i porażki, zalety, prawo jazdy, chęć do założenia działalności gospodarczej, umiejętność budowania relacji, dyspozycyjność.

  Wszystkie pytania zgodnie z tym czego oczekiwałam. Byłam na nie przygotowana pod tym względem, że mnie nie zaskoczyły. Nie dotyczyły powiedzmy wiedzy czy czegoś w tym guście.
  O ewentualnych kolejnych częściach nic mi nie wiadomo.