Kiwi Jobs

Human Resources

O Kiwi Jobs

Kiwi Jobs powstało w 2017 r. w ramach Grupy Absolvent, będącej organizatorem największych targów pracy i praktyk w Polsce Absolvent Talent Days oraz wiodącą firmą w branży rekrutacyjnej w kraju.


Kiwi Jobs jest aplikacją mobilną na smartfony. Jej zadaniem jest pomoc użytkownikom w poszukiwaniu pracy zarówno sezonowej czy dodatkowej, jak i stałej. Dzięki niej mogą oni dotrzeć do dziesiątek pracodawców bez konieczności wychodzenia z domu i pisania CV. Wystarczy uzupełnić swój profil i wysłać zgłoszenie do wybranej firmy, a informację zwrotną otrzyma się w przeciągu 48h. Aplikacja pozwala także na rozmowę z pracodawcą za pośrednictwem czatu, co umożliwia szybki i bezproblemowy kontakt.


Kiwi Jobs posiada w swojej ofercie propozycje pracy w firmach z branży gastronomicznej, hotelarskiej, logistycznej, a także w retailu oraz usługach. Do przedsiębiorstw, których profile można znaleźć w aplikacji należą, m.in. Jysk, Green Cafè Nero, Piotr i Paweł, Pizza Hut, C&A, Poczta Polska, Duka i wiele innych. Obecnie Kiwi Jobs ułatwia poszukiwanie pracy jedynie na terenie Warszawy, jednak firma ma w planach rozszerzenie swojej działalności również na inne miasta w Polsce.


Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre miejsce

anonimowo
Pracuję w Kiwi Jobs od pewnego czasu i jak na razie mi się podoba. Przede wszystkim panuje tu rewelacyjna atmosfera. Od początku złapałam dobry kontakt ze współpracownikami. Dogadujemy się bez żadnych problemów. Poza tym mam okazję pracować przy ciekawych projektach i rozwijać się. Co do wynagrodzenia to też jest dla mnie na tę chwilę zadowalające. Myślę, że mogę polecić tego pracodawcę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie