Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

K2 Agencja Interaktywna

Marketing / Reklama / PR

O K2 Agencja Interaktywna

K2, jak sama o sobie pisze, jest najbardziej interaktywną agencją w Polsce. Grupę tworzy kilka spółek, między innymi Fabrity, K2 Media, K2 Motion oraz Ambasada Trendów. Wszystkie części Grupy K2 od ponad 19 lat pracują nad zadowoleniem klientów, wykorzystując do tego celu nowoczesne technologie i strategie marketingowe. Dzięki temu spółka może się pochwalić działaniami dla takich firm jak Orlen, L'Oreal, Polpharma, Sanofi czy Heineken.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super praca!

anonimowo
Super mi się tu pracuje i chcę tu zostać jak najdłużej! Jakby ktoś pytał dlaczego to dlatego, że mam extra pieniądze, mogę sobie popracować zdalnie, mam mega zestaw benefitów i super współpracowników. Biuro też mamy fajne. W sumie wszystko jest extra :)

O mam jeden minus terminy, z którymi ciągle ciężko się wyrobić. Deadline tu są oporowe, że masz wrażenie, że ciągle jesteś do tyłu. Ale dajemy radę nawet z takim ciśnieniem :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Content Editor (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Nie wiem jak to u nich jest w standardzie, w moim przypadku rekrutacja składała się tylko z dwóch części. Najpierw przesłałam swoje CV, potem zadzwonili i chcieli się ze mną umówić na rozmowę. Ja na spotkanie zabrałam portfolio, więc mogli zobaczyć co już do tej pory pisałam. Zresztą chcieli, żeby im to przesłać i chyba właśnie to portfolio przesądziło o powodzeniu tej rekrutacji.

Wracając do meritum, samą rozmowę wspominam bardzo dobrze. Pytania zadawane przez przedstawicieli K2.pl dotyczyły w największej mierze mojego doświadczenia, chociaż zahaczyli też o wykształcenie, znajomość angielskiego i HTMLa. W praktyce chyba już mieli swoje typy i chcieli tylko się przekonać, jak człowiek się zachowuje na żywo, CV to przecież nie wszystko.