JACOBS

Human Resources, Inżynieria / Konstrukcje, Księgowość / Audyt / Podatki, Zakupy

O JACOBS

Jacobs (wcześniej CH2M) jest międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego. W Polsce jesteśmy obecni od 1996r. i obecnie zatrudniamy ponad 1200 osób, w tym około 600 inżynierów oraz 600 specjalistów różnych branż (księgowość, HR, zakupy, IT), tworzących centrum usług wspólnych.

Poszukujemy i zatrudniamy zarówno inżynierów i specjalistów z doświadczeniem zawodowym, jak też tych, którzy dopiero rozpoczynają karierę. Oferujemy również praktyki zawodowe i staże, które często prowadzą do zatrudnienia na stałe po zakończeniu studiów.

Zapraszamy do aplikowania do jednego z naszych działów na www.jacobs.com/careers

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Normalna praca + super wynagrodzenie

anonimowo
Zadania, czyli to czym się zajmowaliśmy bardzo normalne zgodne z wykształceniem/posadą. Wynagrodzenie super bardzo wysokie. Atmosfera bardzo sympatyczna. Organizacja pracy na wysokim poziomie. Komunikacja do poprawy często ciężko się było dogadać. Benefity do zostawienia były bardzo dobre. Pracodawca daje szansę na rozwój chociaż nie równa się to awansom. Praca mi się podobała chociaż obecnie nie pracuję. Plusem były elastyczne godziny pracy. Praca przydała się potem jak zmieniłem pracodawcę. Dużo się nauczyłem w CH2M.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Assistant Bridge Engineer (Praca)

Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Nie wiem ile dokładnie było etapów rekrutacji, bo ja przeszedłem tylko przez dwa, a w zasadzie trzy jeśli licząc wysłanie CV. Napiszę to, co wiem. Podstawa to język angielski, trzeba być mega obcykanym żeby z nimi gadać. Do tego oczywiście koniecznie trzeba znać techniczny angielski. Dla mnie to było najtrudniejsze.

Najpierw gadałem z nimi telefonicznie ze 20 minut. W trakcie pytali dlaczego oni, jak oceniam swoje studia, na ile znam programy itp. Bardzo ogólnie, tylko że praktycznie wszystko po angielsku, więc to może niektórych przerazić.

Po tym rozmowa w firmie już trochę bardziej szczegółowa, nie będę dokładnie pisał pytań, bo jak idziecie na inne stanowisko to na pewno będzie inaczej. W każdym razie pytają o kwestie wiedzowe i rzucają parę pytań o takie miękkie kompetencje czy jak to się teraz mówi. Jakiś czas po spotkaniu dali mi znać, że dziękują, więc nie wiem co było dalej.