ITMAGINATION

Nowe technologie / IT

O ITMAGINATION

ITMAGINATION to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz rozwiązań analityczno-raportowych. Istniejąca od 2008 roku firma, dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas pracy z najnowocześniejszymi technologiami, stała się liderem na polskim rynku. Firma zatrudnia zespół doświadczonych fachowców, którzy potrafią łączyć nabyte doświadczenie z nowatorskimi rozwiązaniami.

Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, Diament Forbes oraz Partner Roku 2012 firmy Microsoft w Polsce.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przyjemna firma żeby powiedzieć tak ogólnie

2017-01-04
anonimowo
Mogę powiedzieć, że parę kwestii leżało mi na wątrobie i dlatego doszło do zmiany pracy. Między innymi chodziło o to żeby mieć możliwość awansu i dostać umowę o pracę. Wiem, że z tą umową o pracę jest takie myślenie, że ona jest teraz niepotrzebna, ale dla mnie to daje poczucie stabilności. Po prostu czasami chce się ją dostać a niestety wiadomo było, że tu to niemożliwe.

Doceniam to ile mi dała praca w tej firmie, jak dużo dało się skorzystać, ile nauczyć, jak fajnie zarabiać, korzystać z benefitów, szkolić się, zdobywać doświadczenie. Fajni ludzie, fajna firma, fajna praca.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz