Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

ITMAGINATION

Nowe technologie / IT

O ITMAGINATION

ITMAGINATION to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz rozwiązań analityczno-raportowych. Istniejąca od 2008 roku firma, dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas pracy z najnowocześniejszymi technologiami, stała się liderem na polskim rynku. Firma zatrudnia zespół doświadczonych fachowców, którzy potrafią łączyć nabyte doświadczenie z nowatorskimi rozwiązaniami.

Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, Diament Forbes oraz Partner Roku 2012 firmy Microsoft w Polsce.

Nowe OpinieDodaj

4.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

świetna i rozwijająca praca!

.NET Developer
Jako pracownik ITMAGINATION mogę stwierdzić, że znalazłem pracę o jakiej marzyłem. Odnajduję się tu w stu procentach. Mam tu super atmosferę i bardzo dobry kontakt, nawet z kadrą kierowniczą. Podoba mi się duża swoboda w realizacji zadań i to, że szefowie darzą pracowników zaufaniem. Chyba nikt nie lubi gdy patrzy mu się ciągle na ręce i traktuje jak dziecko. Tu nigdy się z tym nie spotkałem. Są możliwości rozwoju i korzystania z najnowszych technologii. Kolejny plus to projekty, które realizuje firma i spora liczba benefitów. Samo wynagrodzenie jest na bardzo wysokim poziomie, jak to w IT.
Minusy? Czasem trzeba popracować po godzinach, ale zwykle wiadomo o tym wcześniej. Minusem jest też dla mnie to, że mam spory kawałek do biura…
Ogólnie świetna praca, polecam każdemu!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa