ITMAGINATION

Logo ITMAGINATION
+ Dodaj opinię
ITMAGINATION to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz rozwiązań analityczno-raportowych. Istniejąca od 2008 roku stała się liderem na polskim rynku. Firma zatrudnia doświadczonych fachowców, którzy potrafią łączyć nabyte doświadczenie z nowatorskimi rozwiązaniami.Laureat wielu prestiżowych wyróżnień, m.in. Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, Diament Forbes oraz Partner Roku 2012 firmy Microsoft w Polsce.

Opinie o ITMAGINATION

(8)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

8 opinii

4.7

5.0Atmosfera

4.6Benefity

4.4Możliwość rozwoju

4.8Wynagrodzenie

4.8Work/life balance

Pokaż:

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować opinii.

21.08.2018
5.0

ekstra praca

Praca w tej firmie jest przyjemnoscia. Moge sie rozwijac dzieki wam i nabywac nowych umiejetnosci. Korzystanie z najnowszych technologii tez bardzo rozwija. Ciesze sie, ze moge z wami wspolpracoac. To dobra firma.
więcej
Czy ta opinia jest przydatna?
tak
nie
21.08.2018
5.0

Praca

Od niedawna zaczalem wspolprace z ta firma i moge sie podzielic swoimi pierwszymi wrazeniami. Podoba mi sie podejscie pracodawcy do pracownikow. Praca naprawde rozwija i pozwala na branie udzialu w fajnych projektach.
więcej
Czy ta opinia jest przydatna?
tak
nie

Najnowsze oferty pracy od ITMAGINATION czekają na Ciebie.

Zobacz oferty pracy
21.08.2018
5.0

Praca

Dzieki pracy w tej firmie caly czas sie ucze, jak jeszcze lepiej pracowac w zespole nad waznymi projektami. Firma ma dobre warunki dla pracownikow. Mozna tutaj caly czas sie rozeijac. Super praca.
więcej
Czy ta opinia jest przydatna?
tak
nie
21.08.2018
5.0

Swietna praca

Ciesze sie, ze znalazlam tutaj prace. Dzieki podjeciu sie jej, wiem, ze moge sie rozwijac i caly czas podnosic swoje kwalifikacje zawodowe. Ciesze sie z elastycznych godzin pracy. Dobra firma.
więcej
Czy ta opinia jest przydatna?
tak
nie
21.08.2018
5.0

Super firma

Musze przyznac, ze jestem zaskoczona, ze udalo mi sie znalezc tak elastyczna prace. Wlasnie o cos takiego mi chodzilo. Warunki umowy sa dla mnie idealne, warunki pracy rowniez. Bardzo polecam.
więcej
Czy ta opinia jest przydatna?
tak
nie
25.04.2018
4.8

świetna i rozwijająca praca!

Jako pracownik ITMAGINATION mogę stwierdzić, że znalazłem pracę o jakiej marzyłem. Odnajduję się tu w stu procentach. Mam tu super atmosferę i bardzo dobry kontakt, nawet z kadrą kierowniczą. Podoba mi się duża swoboda w realizacji zadań i to, że szefowie darzą pracowników zaufaniem. Chyba nikt nie lubi gdy patrzy mu się ciągle na ręce i traktuje jak dziecko. Tu n...
więcej
Czy ta opinia jest przydatna?
tak
nie
04.01.2017
3.8

Przyjemna firma żeby powiedzieć tak ogólnie

Mogę powiedzieć, że parę kwestii leżało mi na wątrobie i dlatego doszło do zmiany pracy. Między innymi chodziło o to żeby mieć możliwość awansu i dostać umowę o pracę. Wiem, że z tą umową o pracę jest takie myślenie, że ona jest teraz niepotrzebna, ale dla mnie to daje poczucie stabilności. Po prostu czasami chce się ją dostać a niestety wiadomo było, że tu to niem...
więcej
Czy ta opinia jest przydatna?
tak
nie
20.11.2015
4.0

Rewelacyjne środowisko pracy, ludzie z dużą wiedzą i wyobraźnią

Zgodnie z nazwą firmy (bo nazwa ITMAGINATION zobowiązuje) do tego, co tworzymy podchodzimy kreatywnie, co skutkuje innowacyjnym spojrzeniem na problem naszego klienta. Na dodatek w firmie panuje przekonanie, że osiągnięty sukces jest rezultatem w pierwszej kolejności pracy nas, specjalistów z IT i dlatego stale inwestują w szkolenia, zdobywanie certyfikatów i dalsz...
więcej
Czy ta opinia jest przydatna?
tak
nie