Isolution

Nowe technologie / IT

O Isolution

Insolution skupia się na tworzeniu bardzo dobrej jakości rozwiązań informatycznych, a także usług konsultingowych. Firma zajmuje się między innymi wdrażaniem systemów IT w przedsiębiorstwach z branży bankowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej oraz w administracji państwowej. Insolution posiada również spółkę córkę - Edusolution, która przede wszystkim kształci ludzi z zakresu oprogramowania dostarczanego przez Insolution.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciekawa praca, dużo wyzwań

anonimowo
To była bardzo ciekawa praca. Co projekt to nowe wyzwanie. Podobało mi się to, bo chociaż coś się działo, a jak się klepie ciągle to samo to idzie zwariować. No w każdym razie tu tak nie było. Z jednej strony to bardzo fajne, a z drugiej więcej roboty. Choć i tak wolę więcej popracować i robić coś naprawdę fajnego.

Do tego ludzie bardzo w porządku. Współpracowało się fajnie, nie miałam większych problemów nigdy z nimi, choć jak to wszędzie, trafił się jeden irytujący gościu… ale chyba już też nie pracuje.

Ogólnie to bardzo fajna firma i na start i na później, więc ja polecam w razie czego.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Programista Java (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 4 etapy
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Jakiś czas temu znalazłem informację o naborze do Isolution. Przesłałem swoje dokumenty aplikacyjne, po kilku dniach zadzwonili z zaproszeniem na rozmowę. W trakcie rozmowy padło kilka luźnych pytań po angielsku, byli zainteresowani typowymi rzeczami - moim wcześniejszym doświadczeniem na podobnym stanowisku, znajomością sql, JUnit, serwerów aplikacji, no i najważniejszym, czyli projektami, które prowadziłem (Java EE).

Dostałem też test w sumie i z wiedzy, i z umiejętności. Po tej rozmowie miałem czekać na dalszy kontakt. Zadzwonili z zaproszeniem numer dwa, w trakcie zaproponowali warunki współpracy (satysfakcjonujące).

Zanim wylądowałem na pierwszym dniu w biurze, dostałem mejlowo cały przewodnik o funkcjonowaniu firmy, więc ogólnie podejście do rekrutacji oceniam bardzo pozytywnie.