Isolution

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Isolution

Insolution skupia się na tworzeniu bardzo dobrej jakości rozwiązań informatycznych, a także usług konsultingowych. Firma zajmuje się między innymi wdrażaniem systemów IT w przedsiębiorstwach z branży bankowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej oraz w administracji państwowej. Insolution posiada również spółkę córkę - Edusolution, która przede wszystkim kształci ludzi z zakresu oprogramowania dostarczanego przez Insolution.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Ciekawa praca, dużo wyzwań

2016-04-10
anonimowo
To była bardzo ciekawa praca. Co projekt to nowe wyzwanie. Podobało mi się to, bo chociaż coś się działo, a jak się klepie ciągle to samo to idzie zwariować. No w każdym razie tu tak nie było. Z jednej strony to bardzo fajne, a z drugiej więcej roboty. Choć i tak wolę więcej popracować i robić coś naprawdę fajnego.

Do tego ludzie bardzo w porządku. Współpracowało się fajnie, nie miałam większych problemów nigdy z nimi, choć jak to wszędzie, trafił się jeden irytujący gościu… ale chyba już też nie pracuje.

Ogólnie to bardzo fajna firma i na start i na później, więc ja polecam w razie czego.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Programista Java (Praca)

2015-12-03
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz