Iron Mountain

Administracja biurowa, Marketing / Reklama / PR, Transport / Logistyka

O Iron Mountain

Iron Mountain to firma zajmująca się ochroną, przechowywaniem i optymalizowaniem informacji. Przedsiębiorstwo istnieje od 1951 roku - zarządza obecnie milionami metrów sześciennych dokumentacji papierowej, e-maili, taśm komputerowych, komputerów oraz tysiącami serwerów w 36 krajach. Polski oddział Iron Mountain posiada 6 biur m.in. w okolicach Warszawy, Wrocławia i Poznania.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nauka w praktyce

anonimowo
W tej firmie nie pracuje już przeszło 2 lata. Z tego co mnie doszły słuchy do radykalnych zmian nie doszło. W związku z tym moja opinia powinna być nadal dosyć aktualna.

Ludzie marudzili na pieniądze, ale bez przesady wcale nie było tak źle. Z szefami zawsze szło się dogadać i chyba też przez to w pracy było fajnie.

Czasami można się było zanudzić bo w kółko robiło się to samo. Ta powtarzalność obowiązków jest na dłuższą metę bardzo męcząca.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista ds. BHP (Praca)

  Branża: Administracja biurowaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Trzeba przyznać, że Iron Mountain miało duże wymagania na rekrutacji. Niby tylko specjalista od BHP, a tu i trzeba znać język, i mieć duże doświadczenie, no i oczywiście wykształcenie. Podczas rozmowy najważniejsze były kwestie związane właśnie z tymi trzema elementami, czyli doświadczeniem - miałem opowiadać dokładnie o mojej pracy w zawodzie do tej pory, wykształceniem - dlaczego kiedyś wybrałem takie studia oraz z językiem - po angielsku miałem opowiedzieć o sobie tak ogólnie kim jestem, czym się zajmuję, co lubię.

  Oprócz tego mój monolog przerywany pytaniami dotyczył znajomości prawa pracy i przepisów BHP - chodziło o to żeby pokazać, że jest się na bieżąco, znajomości pakietu Office oraz gotowości do wyjazdów w ramach obowiązków służbowych. Atmosfera na plus, dokładność w prowadzeniu rozmowy również.