Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Intangent

Nowe technologie / IT
brak

O Intangent

Firma Intangent specjalizuje się w usługach budowy i wdrożenia rozwiązań z zakresu zarządzania wydajnością sprzedaży (Sales Performance Management).

Główna siedziba firmy znajduje się w Kanadzie (Toronto) i do tej pory oferowała swoje usługi głównie w Ameryce Północnej. W efekcie ciągłego intensywnego rozwoju planuje rozszerzyć swój obszar działania również na Europę. Efektem tych planów jest utworzenie nowego biura firmy w Krakowie.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa rekrutacyjna do firmy Intangent składała się z dwóch etapów. Pierwszy etap to spotkanie z managerem generalnym w Polsce. Rozmowa odbywała się w całości po polsku. Trwała ok. godziny, podczas której Pan przedstawił mi dość obszernie firmę, zakres jej działań itp. Oraz opowiedział mi po krótce o stanowisku i obowiązkach z nim związanych.
Drugi etap to rozmowa z Panem Marcinem Parkitnym, który obejmuje w Intangent stanowisko Executive Vice President Operations. Rozmowa ta trwała dobrze ponad dwie godziny i polegała na rozwiązaniu testu w Excelu, a następnie omówieniu jego wyników.
Na drugi etap zdecydowanie trzeba się solidnie przygotować. Mi cos chyba nie poszło w tym Excelu i niestety nie otrzymałem propozycji pracy, ale przynajmniej wiem nad czym muszę popracować.