Infolet

Nowe technologie / IT

O Infolet

Infolet to firma świadcząca usługi outsourcingowe w branży informatycznej. Przedsiębiorstwo działa głównie na rzecz telekomunikacji, lotnictwa, nowoczesnych mediów oraz finansów. Infolet na rynku polskim funkcjonuje od ponad 9 lat, a ich główna siedziba zlokalizowana jest w Krakowie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Rodzinna atmosfera w firmie ;)

anonimowo
Fajna firma, w której panują “rodzinne” relacje. Kokosów się zarobić nie da, ani zrobić zawrotnej kariery, ale wszystko jest fajne, uczciwe i przejrzyste. Ludzi bardzo lubiłem, praca sama w sobie też sprawiała mi przyjemność, podejście do pracownika było tak jak pisałem wcześniej, rodzinne.

Każdemu bym polecił takie doświadczenie, bo komfort pracy był niewiarygodny, choć roboty było zawsze dużo.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

IT Administrator (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Pierwsza rozmowa odbywała się przez telefon - pani, która się ze mną kontaktowała, chciała uzyskać takie standardowe informacje. Przebrnęliśmy przez kilka pytań dotyczących CV, głównie doświadczenia i tego, co miałem wpisane w zakładce "umiejętności". W zasadzie było to dopytywanie szczegółowe, żeby uzupełnić informacje. Na tym etapie miałem też powiedzieć o oczekiwaniach finansowych, dyspozycyjności oraz motywacji do pracy u nich. Plus odpowiedzieć po angielsku na pytanie o najlepsze rzeczy, które przydarzyły mi się na poprzednim stanowisku.

Druga rozmowa odbywała się na żywo w siedzibie firmy. Sporo rzeczy powtórzyło się z tej pierwszej, tylko tutaj był większy nacisk na wiedzę specjalistyczną. Np. miałem powiedzieć jak bym rozwiązał konkretne problemy związane ze sprzętem. Raczej większość powinna sobie z takim poziomem poradzić.