Imperial Tobacco Polska S.A.

Sprzedaż, FMCG, Przemysł / Produkcja

O Imperial Tobacco Polska S.A.

Imperial Tobacco Polska S.A. jest częścią wiodącego międzynarodowego koncernu tytoniowego, który produkuje, wprowadza na rynek i sprzedaje szeroki asortyment papierosów, tytoni, bibułek papierosowych, tubek papierosowych, cygar i cygaretek. Nasza firma zlokalizowana w Jankowicach pod Poznaniem posiada wiele wyróżnień i nagród, świadczących o najwyższych standardach prowadzenia swojej działalności, w tym polityki personalnej, dbałości o klienta oraz doskonałości produkcji. W lutym 2017 roku już po raz kolejny Spółka otrzymała od Top Employers Institute prestiżowy tytuł Top Employer. 

W strukturach Imperial Tobacco Polska S.A. funkcjonują dwa Piony: Operacyjny oraz Handlowy. Pion Operacyjny zajmuje się przede wszystkim produkcją, obejmuje również działy wspierające procesy produkcyjne (m.in. logistykę, zarządzanie jakością). Pion Handlowy realizuje zadania związane ze sprzedażą i marketingiem.

Dlaczego warto u nas pracować?

Dostrzegamy talenty oraz pomagamy im się rozwijać. Dołączając do nas, masz szansę na podejmowanie zawodowych wyzwań przy wsparciu profesjonalistów oraz udział w projektach biznesowych o kluczowej roli dla przyszłości firmy. Oferujemy możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności na poziomie międzynarodowym.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca którą się pozytywnie wspomina

2017-04-06
Sales Representative
Taką pracę jak tą się pozytywnie wspomina. W momencie kiedy odchodziłem praca sama w sobie nie miała za dużo wad. Można było powiedzieć, że była przyjemna. Na pewno można powiedzieć, że dało się dużo zarobić i że panowała tam wówczas miła atmosfera. Przez cały czas mojej pracy tak było.

W sumie nie zacząłem szukać innej pracy tylko sama mnie ta praca znalazła. A jak usłyszałem lepszą propozycję to odszedłem. Tak pewnie bym się nie zdecydował żeby samemu coś szukać. Podobało mi się w Imperial Tobacco
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel ds. Telesprzedaży (Praca)

2016-08-29
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: JankowiceTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Tutaj ludzie piszą o jakichś rozbudowanych rekrutacjach a ja to byłem na zwykłych 2 rozmowach. Na pierwszej było więcej pytań o mnie na drugiej więcej ustaleń czego obie strony oczekują. A tak to jak dla mnie była luźna rozmowa nawet nie było kiedy się zestresować.

Nie wymagali nic szczególnego nawet znajomości angielskiego nie oczekiwali tylko doświadczenia, umiejętności komunikacyjnych i znajomości officea i o to pytali. Z "technicznych" spraw dopytali o potencjalny moment rozpoczęcia pracy, warunki finansowe, kwestie dojazdów. Widać, że normalna firma z normalnym podejściem.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz