Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Imperial Tobacco Polska S.A.

Sprzedaż, FMCG, Przemysł / Produkcja

O Imperial Tobacco Polska S.A.

Imperial Tobacco Polska S.A. wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Imperial Tobacco. Głównym profilem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja, dystrybucja oraz sprzedaż szerokiego asortymentu związanego z branżą tytoniową, w tym papierosów, różnego rodzaju tytoni, cygar i cygaretek, maszynek do przygotowywania papierosów oraz bibułek i tubek papierosowych.


Wśród produktów oferowanych przez Imperial Tobacco Polska znajduje się wiele znanych marek. Należą do nich, m.in. papierosy WEST, Davidoff, Parker & Simpson, R1, Mocne, tytoń Parker & Simpson, WEST i Golden Virginia, a także akcesoria Route 66 i Columbus.


Główna siedziba Imperial Tobacco Polska zlokalizowana jest w Jankowicach pod Poznaniem. Funkcjonuje tam fabryka przedsiębiorstwa, gdzie produkowane są najwyższej klasy wyroby tytoniowe. Trafiają one nie tylko na polski rynek, ale również do Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Norwegii oraz Szwecji. Firma posiada dwa główne piony: Operacyjny, którego celem jest zadbanie o wysoką jakość procesów produkcyjnych oraz logistycznych, a także Handlowy zajmujący się sprzedażą oraz marketingiem.


Imperial Tobacco Polska S.A. to nie tylko jeden z liderów w branży tytoniowej, ale również ceniony pracodawca. W 2017 r. firma kolejny raz została wyróżniona tytułem Top Employer w konkursie organizowanym przez Top Employers Institute.Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca którą się pozytywnie wspomina

Sales Representative
Taką pracę jak tą się pozytywnie wspomina. W momencie kiedy odchodziłem praca sama w sobie nie miała za dużo wad. Można było powiedzieć, że była przyjemna. Na pewno można powiedzieć, że dało się dużo zarobić i że panowała tam wówczas miła atmosfera. Przez cały czas mojej pracy tak było.

W sumie nie zacząłem szukać innej pracy tylko sama mnie ta praca znalazła. A jak usłyszałem lepszą propozycję to odszedłem. Tak pewnie bym się nie zdecydował żeby samemu coś szukać. Podobało mi się w Imperial Tobacco
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel ds. Telesprzedaży (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: JankowiceTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Tutaj ludzie piszą o jakichś rozbudowanych rekrutacjach a ja to byłem na zwykłych 2 rozmowach. Na pierwszej było więcej pytań o mnie na drugiej więcej ustaleń czego obie strony oczekują. A tak to jak dla mnie była luźna rozmowa nawet nie było kiedy się zestresować.

Nie wymagali nic szczególnego nawet znajomości angielskiego nie oczekiwali tylko doświadczenia, umiejętności komunikacyjnych i znajomości officea i o to pytali. Z "technicznych" spraw dopytali o potencjalny moment rozpoczęcia pracy, warunki finansowe, kwestie dojazdów. Widać, że normalna firma z normalnym podejściem.