Imperial Tobacco

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Imperial Tobacco

Imperial Tobacco Polska S.A. jest częścią wiodącego międzynarodowego koncernu tytoniowego, który produkuje, wprowadza na rynek i sprzedaje szeroki asortyment papierosów, tytoni, bibułek papierosowych, tubek papierosowych, cygar i cygaretek. Nasza firma zlokalizowana w Jankowicach pod Poznaniem posiada wiele wyróżnień i nagród, świadczących o najwyższych standardach prowadzenia swojej działalności, w tym polityki personalnej, dbałości o klienta oraz doskonałości produkcji. W lutym 2016 roku już po raz kolejny Spółka otrzymała od Top Employers Institute prestiżowy tytuł Top Employer. 


W strukturach Imperial Tobacco Polska S.A. funkcjonują dwa Piony: Operacyjny oraz Handlowy. Pion Operacyjny zajmuje się przede wszystkim produkcją, obejmuje również działy wspierające procesy produkcyjne (m.in. logistykę, zarządzanie jakością). Pion Handlowy realizuje zadania związane ze sprzedażą i marketingiem.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Praca którą się pozytywnie wspomina

2017-04-06
Sales Representative
Taką pracę jak tą się pozytywnie wspomina. W momencie kiedy odchodziłem praca sama w sobie nie miała za dużo wad. Można było powiedzieć, że była przyjemna. Na pewno można powiedzieć, że dało się dużo zarobić i że panowała tam wówczas miła atmosfera. Przez cały czas mojej pracy tak było.

W sumie nie zacząłem szukać innej pracy tylko sama mnie ta praca znalazła. A jak usłyszałem lepszą propozycję to odszedłem. Tak pewnie bym się nie zdecydował żeby samemu coś szukać. Podobało mi się w Imperial Tobacco
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Przedstawiciel ds. Telesprzedaży (Praca)

2016-08-29
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: JankowiceTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz