Impel

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Impel


Impel jest największą w Polsce grupą firm specjalizujących się w outsourcingu wysokiej jakości usług dla instytucji i przedsiębiorstw. Wiodąca spółka Impel SA jako jedyna w branży jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.


Jako Grupa Impel zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień, takich jak.: „Solidny Pracodawca”, Gazele Biznesu”, „Diament Forbesa”, „Przedsiębiorstwo Fair Play”, czy „Perła Polskiej Gospodarki”.


Ponad 26 lat doświadczenia
60 tysięcy współpracowników
7 tysięcy klientów

Czym zajmujemy się w ramach usług dla biznesu?


Zapewniamy bezpieczeństwo - chronimy firmy, instytucje i osoby prywatne, gwarantując im spokój, bezpieczeństwo i ograniczając straty.
Wykonujemy obsługę nieruchomości - zapewniamy wygodę i komfort użytkownikom nieruchomości, dbamy o czystość i sprawne funkcjonowanie obiektów oraz ich estetykę.
Obsługujemy procesy biznesowe - profesjonalnie doradzamy i zapewniamy pełną obsługę firmy oraz jej pracowników w obszarach doradztwa biznesowego, zarządzania zasobami ludzkimi, księgowości i podatków.
Dostarczamy usługi IT – świadczymy pełen zakres usług związanych z wdrażaniem i utrzymaniem systemów SAP, oferujemy systemy, aplikacje i usługi zapewniające wsparcie teleinformatyczne dla procesów biznesowych.
Zarządzamy usługami – dobieramy najbardziej efektywny dla klienta pakiet usług w obszarze zarządzania nieruchomościami. Koordynujemy prace wykonawców, optymalizujemy wydzielony obszar i proponujemy skuteczne rozwiązania.

Dowiedz się więcej o naszej działalności: www.impel.pl

Jeśli chcesz:
- pracować z interesującymi ludźmi,
- uczyć się od ekspertów,
- brać udział w ciekawych projektach,
- mieć możliwość rozwoju, awansu i samorealizacji,
dołącz do nas!

Sprawdź oferty pracy na: www.impel.pl/praca
Poczytaj naszego bloga: http://blog.impel.pl/
Znajdź nas na kanałach społecznościowych: LinkedIn, YouTube, Twitter


Nowe OpinieDodaj

4.0

W porządku żeby nie powiedzieć że bardzo dobrze

2017-02-04
anonimowo
Wystarczy rzucić okiem jakie oceny wystawiłem za poszczególne rzeczy np. 5 za work life balance, po 4 za atmosferę, szkolenia, wynagrodzenia. Nie ma co czarować firma jest z tych dobrych pod wieloma względami.

Na pewno pozwoli zdobyć takie doświadczenie, że potem w życiu będzie łatwiej. Po pracy tutaj przyzwyczaiłem się do stresu albo inaczej nauczyłem się go częściowo opanowywać. Przydatna umiejętności na przyszłość. Impela polecam
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Asystent/-ka Regionalnego Dyrektora Handlowego (Praca)

2015-12-01
Branża: Administracja biurowaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz