Huawei Polska

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Huawei Polska

HUAWEI to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w sektorze rozwiązań ICT. Firma zajmuje się produkcją urządzeń i rozwiązań telekomunikacyjnych oraz informatycznych. Ten chiński koncern działa od roku 1988.

Firma oferuje szeroki pakiet rozwiązań technologicznych w sektorach: Consumer Business, Carrier Business, Enterprise Business, choć w świadomości społecznej najmocniej wiąże się z produkcją wysokiej klasy telefonów komórkowych.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Praca jak praca

2016-07-31
anonimowo
Praca jak praca tyle, że dla znanej marki. Niektórzy właśnie tego szukają, że jak znana marka to dobra na przyszłość w CV i pewnie dobra kasa. Kasa przeciętna, ale za to dużo dodatkowych rzeczy tzw. benefitów i socjalu (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, kursy, szkolenia).

Zdecydowanie powinni postawić na elastyczny czas pracy na co nie pozwalają kurczowo trzymając się stałych godzin i koniecznej przerwy lunchowej. Warto pracować dla wyzwań zawodowych, nowych umiejętności i super nowoczesnych technologii.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Kierownik sklepu (Praca)

2017-01-14
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz