Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

HRtec

Doradztwo personalne, Nowe technologie / IT, Szkolenia / Edukacja

O HRtec

HRtec to istniejąca od 2010 roku marka powstała z połączenia trzech mniejszych firm. Przedsiębiorstwo zajmuje się zarówno prowadzeniem szkoleń, jak i optymalizacją HR, badaniem trendów, tworzeniem nowoczesnych systemów oraz prowadzeniem różnorodnych projektów w ramach tej branży. Ich główna siedziba znajduje się w Warszawie, ponadto posiadają 2 oddziały terenowe - w Gdyni i Krakowie.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Lubię tą firmę

Junior HR Specialist
Praca w HRtec należy raczej do tych przyjemnych i pozytywnych doświadczeń. Wynagrodzenie jest na niezłym poziomie, co ważniejsze, jest wypłacane na czas. Zespół jest dość mały, ale dla mnie to akurat pozytyw. Ludzie są bardzo fajni i przede wszystkim zgrani. Dzięki temu aż chce się przychodzić do pracy bo wiadomo, że zawsze można tu liczyć na czyjąś pomoc. Złapałam w tej pracy naprawdę sporo doświadczenia z branży HR i wciąż mogę się rozwijać. Pomyślała bym tylko nad dopracowaniem takich kwestii jak brak benefitów, żeby pracownicy poczuli się jednak nieco bardziej docenieni. Poza tym śmiało polecam aplikowanie do tej firmy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Junior HR Specialist (Praca)

  Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa kwalifikacyjna do HRtec była bardzo udana. Najpierw otrzymałam telefon, miła Pani przeprowadziła ze mną krótką rozmowę, po której zaprosiła mnie na spotkanie w siedzibie firmy. Rozmowa w firmie przebiegła bardzo sprawnie, bezstresowo i profesjonalnie. Rozmawialiśmy o moim dotychczasowym doświadczeniu i wykształceniu i choć nie było ono imponujące, Pani doceniła fakt, że kieruję się konsekwentnie w wybranym kierunku zawodowym. Porozmawialiśmy trochę o moich umiejętnościach i kompetencjach w kontekście potencjalnych przyszłych obowiązków. Padło też kilka pytań dotyczących samej firmy, także warto wcześniej chociaż trochę się przygotować. Taka wiedza będzie dobrze odebrana. Chyba wypadłam całkiem dobrze bo na końcu rozmowy ustaliłyśmy wszystkie warunki współpracy, w tym finansowe, a po 3 dniach otrzymałam telefon z potwierdzeniem, że dostałam pracę.