Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

HRtec

Doradztwo personalne, Nowe technologie / IT, Szkolenia / Edukacja

Opinie o HRtec

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Lubię tą firmę

Junior HR Specialist
Praca w HRtec należy raczej do tych przyjemnych i pozytywnych doświadczeń. Wynagrodzenie jest na niezłym poziomie, co ważniejsze, jest wypłacane na czas. Zespół jest dość mały, ale dla mnie to akurat pozytyw. Ludzie są bardzo fajni i przede wszystkim zgrani. Dzięki temu aż chce się przychodzić do pracy bo wiadomo, że zawsze można tu liczyć na czyjąś pomoc. Złapałam w tej pracy naprawdę sporo doświadczenia z branży HR i wciąż mogę się rozwijać. Pomyślała bym tylko nad dopracowaniem takich kwestii jak brak benefitów, żeby pracownicy poczuli się jednak nieco bardziej docenieni. Poza tym śmiało polecam aplikowanie do tej firmy.
Pokaż benefity i ocenę
4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Otwiera drogę na przyszłość zawodową

Junior HR Specialist
Ta firma otwiera młodym ludziom drogę w przyszłość zawodową. Przy tym na pierwszą pracę to fajnie płaci! To mnie zaskoczyło spodziewałam się pracy po kosztach że się tak wyrażę. Takie miłe rozczarowania lubię ;)

Pokazali mi jak się robi rekrutacje od podstaw jak się prowadzi rozmowy i jak wygląda praca w fajnym zgranym zespole.

Nie siedzieliśmy wiecznych nadgodzin jak to podobno w HRach bywa. A ja to jeszcze miałam świetny dojazd więc chwila moment po pracy byłam w domu :) Polecam ich jako pracodawcę dla młodych i chcących się rozwijać!
Pokaż benefity i ocenę