Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Home Broker

Finanse / Ekonomia, Nieruchomości / Budownictwo

O Home Broker

Home Broker SA – lider rynku nieruchomości w Polsce – od 2006 roku świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Poprzez szeroki wachlarz usług, Klienci mogą kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomości, w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań. Home Broker to kompleksowa usługa doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji. Do dyspozycji Klientów jest ponad 400 doświadczonych doradców w 40 oddziałach w całej Polsce.

Pomagamy naszym Klientom spełniać swoje marzenia. Specjalnie dla nich przygotowujemy najnowsze i wyjątkowe oferty mieszkań. W swojej ofercie mamy mieszkania i domy na rynku wtórnym i pierwotnym. Jako jedyni na rynku posiadamy w ofercie największą liczbę mieszkań deweloperskich. Na tym nie koniec – z przyjemnością wspieramy naszych Klientów w wyborze ofert mieszkań, które są objęte programem dopłat „Mieszkanie dla Młodych”.  Pomagamy również we wszystkich formalnościach przy zakupie lub wynajmie wybranej nieruchomości.

Home Broker to szeroka oferta skierowana zarówno do Klientów indywidualnych: kupno, sprzedaż, najem nieruchomości, jak i Klientów biznesowych. Ci ostatni mogą liczyć na wsparcie ekspertów z Departamentu Projektów Inwestycyjnych.

Home Broker to lider w branży nieruchomości – przede wszystkim dzięki Klientom. Takie zaufanie zobowiązuje do dalszej pracy, podnoszenia jeszcze wyżej poprzeczki w standardach obsługi i zmian na lepsze w każdym obszarze naszej działalności. Każdego roku tworzymy nowe rozwiązania wspierające naszych Klientów i naszych Doradców. Z dumą stworzyliśmy nowe hasło na 2016 rok, z którym wszyscy pracownicy Home Broker w pełni utożsamiają się: „Nieruchomości dla każdego”.

Home Broker należy do grupy kapitałowej Open Finance, spółki notowanej na warszawskiej GPW. Razem tworzymy grupę firm i projektów, które wspierać mają naszych Klientów w podejmowaniu decyzji finansowych:  • Open Finance - Doradcy Finansowi

  • Open Brokers - multiagencja ubezpieczeniowa

  • Open TFI - Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych 

  • OpenLife - towarzystwo ubezpieczeniowe

  • Home Broker Business - doradztwo biznesowe dla deweloperów

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na start w branży nieruchomości będzie ok

doradca ds. najmu
To była moja pierwsza praca w branży nieruchomości i na tamtą chwilę mi odpowiadała. Home Broker to raczej solidna firma i rozpoznawalna marka w Polsce, więc to przemawia na jej plus. U mnie w oddziale była dobra atmosfera, żadnych większych nieporozumień nie pamiętam, bo ludzie byli bardzo mili. Wynagrodzenie zależało od wkładu pracy, jak ktoś był wytrwały to mógł nieźle zarobić. Ale mimo wszystko stawiane wymagania były czasem zbyt wysokie. Jasne, premie można było zgarnąć spore, ale często było to trudne do wykonania. Na dłuższą metę nie widziałem siebie w tej firmie, ale na początek mogę ją polecić.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy Opiekun Klienta (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: LublinTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

W moim wypadku udało się dostać i przejść przez 1 rozmowę kwalifikacyjną. Moja rozmowa nie była według mnie trudna skoro nie trzeba mieć wiedzy i nie pytają jak na egzaminie o bardzo konkretne rzeczy.

Chyba bardziej chcieli zobaczyć jaką jestem osobą niż sprawdzić co umiem. Wymagali komunikatywności i chęci do pracy. Doświadczenie na przykład nie było konieczne jak ja miałam małe to musiałam powiedzieć na temat tego doświadczenia. Warto z tego co zauważyłam mieć własne pytania na temat pracy albo rodzaju umowy. Nie zawsze takie rzeczy mówią ci od razu.