Home Broker

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Home Broker

Home Broker SA – lider rynku nieruchomości w Polsce – od 2006 roku świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Poprzez szeroki wachlarz usług, Klienci mogą kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomości, w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań. Home Broker to kompleksowa usługa doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji. Do dyspozycji Klientów jest ponad 400 doświadczonych doradców w 40 oddziałach w całej Polsce.

Pomagamy naszym Klientom spełniać swoje marzenia. Specjalnie dla nich przygotowujemy najnowsze i wyjątkowe oferty mieszkań. W swojej ofercie mamy mieszkania i domy na rynku wtórnym i pierwotnym. Jako jedyni na rynku posiadamy w ofercie największą liczbę mieszkań deweloperskich. Na tym nie koniec – z przyjemnością wspieramy naszych Klientów w wyborze ofert mieszkań, które są objęte programem dopłat „Mieszkanie dla Młodych”.  Pomagamy również we wszystkich formalnościach przy zakupie lub wynajmie wybranej nieruchomości.

Home Broker to szeroka oferta skierowana zarówno do Klientów indywidualnych: kupno, sprzedaż, najem nieruchomości, jak i Klientów biznesowych. Ci ostatni mogą liczyć na wsparcie ekspertów z Departamentu Projektów Inwestycyjnych.

Home Broker to lider w branży nieruchomości – przede wszystkim dzięki Klientom. Takie zaufanie zobowiązuje do dalszej pracy, podnoszenia jeszcze wyżej poprzeczki w standardach obsługi i zmian na lepsze w każdym obszarze naszej działalności. Każdego roku tworzymy nowe rozwiązania wspierające naszych Klientów i naszych Doradców. Z dumą stworzyliśmy nowe hasło na 2016 rok, z którym wszyscy pracownicy Home Broker w pełni utożsamiają się: „Nieruchomości dla każdego”.

Home Broker należy do grupy kapitałowej Open Finance, spółki notowanej na warszawskiej GPW. Razem tworzymy grupę firm i projektów, które wspierać mają naszych Klientów w podejmowaniu decyzji finansowych:  • Open Finance - Doradcy Finansowi

  • Open Brokers - multiagencja ubezpieczeniowa

  • Open TFI - Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych 

  • OpenLife - towarzystwo ubezpieczeniowe

  • Home Broker Business - doradztwo biznesowe dla deweloperów

Nowe OpinieDodaj

3.4

Bardzo angażujące zajęcie

2017-01-03
Doradca
zacznę od negatywnych rzeczy w takiej pracy jak ta w HB
- o dobrym work/life balance można sobie pomarzyć, zajęcie wymaga 100% albo więcej zaangażowania żeby dobrze zarobić
- stres i jeszcze raz stres
- walka o klienta i o prowizje
- niestabilność finansowa raz się zarobi dużo raz prawie wcale

pozytywne strony
- poziom zarobków jest ograniczony tylko twoim własnym zaangażowaniem i ogarnięciem czyt. można zarobić bardzo dużo
- atmosfera w pracy poza osobami które wchodzą w wyścig szczurów jest dobra
- praca bardzo dużo uczy
- ma się przez cały czas kontakt z ludźmi mało siedzi się za biurkiem
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Młodszy Opiekun Klienta (Praca)

2017-02-24
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: LublinTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz