Herbapol Lublin

Sprzedaż, Farmaceutyka / Medycyna, FMCG

O Herbapol Lublin

Herbapol zajmuje się produkcją herbat, syropów oraz dżemów. Firma działa na rynku od 67 lat. Wielokrotnie otrzymywała tytuły takie, jak Super produkt, Hit Handlu, Przebojowy Produkt czy Perła Rynku.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne praktyki i dużo nauki :)

Praktykantka
Robiłam praktyki w laboratorium w Herbapolu. Pokazało mi to jak pracuje się w takiej dużej firmie, zobaczyłam jakie tam jest tempo pracy, co się robi konkretnie i w jaki sposób wszystko działa. Wszystko mi wytłumaczyli jak co się powinno robić, od czego najpierw zacząć, co w ten sposób uzyskują... wszystko :)

Mogłam sama spróbować zrobić różne rzeczy i bardzo mi się to podobało :) Jeśli w innych działach na praktykach podobnie to wygląda to mogę powiedzieć, że warto :) Nikt się nie spodziewał po mnie wielkiej wiedzy chodziło o to, żeby mi to wszystko pokazać a nie ode mnie wymagać :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Handlowy (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Jedno spotkanie - tyle im wystarcza żeby podjąć decyzję czy chcą kogoś zatrudnić. Nie mam nic przeciwko temu jeżeli mogą poznać człowieka podczas jednej rozmowy, jestem za taką prostą rekrutacją. Wyjątkowo nie lubię za to assessment center cieszę się, że tego nie było.

Co do atmosfery jak na moje była ok to w końcu rozmowa kwalifikacyjna nie może być za bardzo na luzie. Pytania bardzo podobne jak wszędzie jedyne bardziej wyróżniające się dotyczyło oczekiwań jakie ja mam. Fajnie, że od początku od etapu ogłoszenia przedstawiają warunki zatrudnienia tylko bez kwot jakie można zarobić.