Hempel Paints Poland

Przemysł / Produkcja

O Hempel Paints Poland

Hempel Paints to jeden z największych globalnych dostawców powłok malarskich dla branż: dekoracyjnej, jachtowej, kontenerowej, morskiej i lądowej. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 5 tysięcy pracowników w swoich oddziałach w 45 krajach świata.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre miejsce na praktyki

Praktykant
Dwa miesiące spędzone na praktykach bardzo sobie chwalę. Ludzie super mili, jak czegoś nie wiedziałem, od razu tłumaczyli, pomagali. Ja też zbyt wielkiej orientacji w temacie nie miałem, tylko wiedzę ze studiów, a nie praktykę, ale to nie była przeszkoda, bo wszystkich potrzebnych rzeczy uczyłem się na bieżąco.

Zainteresowanie ze strony nadzorującego praktyki było, pomoc była, mnóstwo nowych rzeczy, których do tej pory nie wiedziałem - też. Myślę, że to się przyda w przyszłości.
Trochę roboty też było, bo i nauka praktyczna, i tabelki do wypełnienia, dzień leciał nawet nie wiem kiedy.

Szkoda, że nie mieli opcji, żeby po praktykach zostać tam na dłużej, bo chętnie bym się zaczepił, ale niestety akurat nie mieli żadnych wolnych stanowisk. A no i bardzo ważna rzecz, te praktyki były płatne, więc kolejny plus.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  IT Developer (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 12.2015
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Testy online
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania, Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Po wysłaniu dokumentów dostałem zwrotkę z Hempela z linkiem do testu online. Wydawałoby się, że nic takiego, ale test był wbrew pozorom trudny. Nie ma co liczyć na sprawdzanie odpowiedzi w internecie jeśli ktoś ma takie założenia - test jest na czas, więc trzeba to po prostu wiedzieć. Wiedza obejmowała .NETa, SharePointa, SQLa Server i BizTalka. Chyba tylko tyle i aż tyle.

  Po wypełnieniu tego testu czekałem jakieś dwa tygodnie około na telefon. Zadzwonili, zaprosili mnie na rozmowę od razu zaznaczając, że zechcą też sprawdzić moją znajomość angielskiego już na miejscu. Początek rozmowy był po polsku, najpierw pytania o doświadczenie i o wiedzę, chociaż po teście już chyba wiedzieli co umiem. Następnie płynnie przeszli do zainteresowań, motywacji do pracy i gotowości do wyjazdów zagranicznych. Do tego jeszcze pytanie o wiedzy na temat firmy. Już nie pamiętam, które pytania dokładnie zadawali po angielsku, ale trzeba się nastawić na wymaganą dobrą znajomość języka.