HeIi-One Poland

Badania i Rozwój, Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja
brak

O HeIi-One Poland

We Keep Your Helicopter Flying Safely, Whatever The Mission. Heli-One Is The Worlds Largest Independent Helicopter MRO.

Strategically located in Poland’s aviation valley and near major central European operators, Heli-One Poland is ideally situated to service operators in Africa, Asia, Europe, and the Middle East. Opened in 2014, Heli-One’s newest facility is 65,000 square feet with 70 highly educated and skilled engineers, technicians and managers.

Our Poland facility was designed applying the latest LEAN principles to maximize efficiency. From pop-up floor outlets to a pneumatic parts delivery system, we have invested in the latest technology to create one of the world’s most advanced helicopter maintenance facilities.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktykantka (Praktyka/Staż)

Branża: Human ResourcesMiejsce: JasionkaTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Wcale nie było tak prosto z tą rekrutacją. Okazało się, że na początku rozmawiali ze mną przez telefon i dopiero drugi kontakt z tą firmą to była rozmowa w firmie. Sprawdzali znajomość angielskiego co mnie najbardziej zestresowało. Same rozmowy poza tym angielskim to nie były stresujące.

Mieli spore wymagania, ponieważ oczekiwali znajomości programów z pakietu Office, angielskiego, dyspozycyjności itp. O to wszystko pytali tak samo jak o same studia, cele na przyszłość zawodową i ewentualne wcześniejsze doświadczenia zawodowe (ja miałam tylko inne praktyki).