Hager Group

Logo Hager Group
+ Dodaj opinię
Katowice
Hager Group
Przemysł / Produkcja
501+

Hager Group to niezależna firma rodzinna i wiodący dostawca usług związanych z instalacjami elektrycznymi. Tworzymy rozwiązania, które czynią nasze otoczenie bardziej bezpiecznym, komfortowym oraz inteligentnym. Jesteśmy społecznością 11 500 pracowników generujących obrót na poziomie około 1,9 mld euro. Nasze produkty powstają w 22 zakładach na całym świecie, a w ponad 120 krajach konsumenci darzą je zaufaniem. Szukamy profesjonalistów z dużą wiedzą i pozytywnym stosunkiem do świata.

Kariera w Hager Group
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w Hager Group

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w Hager Group

Hager Group Zdjęcie 1Hager Group Zdjęcie 2Hager Group Zdjęcie 3Hager Group Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Zwróć uwagę na przygotowanie się do rozmowy pod względem języka specjalistycznego i znajomości naszych produktów. Zajrzyj na naszą stronę internetową, poczytaj o oferowanych rozwiązaniach, osiągnięciach. Poznaj nas lepiej.

Szukamy ludzi pozytywnie nastawionych do świata, chcących poszerzać swoją wiedzę i otwartych na nowe możliwości. Nie wstydź się porażek, chwal się sukcesami. To właśnie te wydarzenia Cię ukształtowały.

Jeśli aplikowałeś do naszej firmy, pamiętaj, na jakie stanowisko i gdzie mieści się nasza siedziba. Da nam to poczucie, że jesteś świadomy swoich wyborów i zaangażowany w proces rekrutacji.

Etap #1 Zaproszenie na rozmowę

CV nas zainteresowało, możesz spodziewać się kontaktu ze strony Działu HR. Podczas rozmowy ustalimy dogodny dla Ciebie termin i umówimy się na spotkanie rekrutacyjne.

Etap #2 Rozmowa rekrutacyjna

W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel Działu HR oraz Kierownik Działu, do którego aplikujesz. Rozmowa będzie skupiała się na miękkich aspektach personalnych, ale również na Twoim doświadczeniu na rynku pracy i na Twojej wiedzy.

W zależności od stanowiska prosimy o wykonanie m.in. testu z Excela (np. Logistyka, Dział Obsługi Klienta), Power Pointa (np. pion handlowy, HR) lub o pokazanie próbek pracy (kod – IT).

W przypadku rekrutacji jednoetapowych po zakończeniu rozmowy informujemy Cię, kiedy możesz spodziewać się odpowiedzi zwrotnej z naszej strony. Ważne jest to, że po spotkaniu kontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami.

Jeśli znajdujesz się z procesie rekrutacji dwuetapowej, pod koniec rozmowy dowiesz się, kiedy możesz liczyć na informację, czy zapraszamy Cię do drugiego etapu.

Etap #3 Drugi etap rozmowy

Rozmowa odbywa się z przedstawicielami Hager Group (z Francji, Niemiec lub Polski) – z Kierownikiem lub Dyrektorem w zależności od działu. Do drugiego etapu dostają się kandydaci rekomendowani po pierwszej rozmowie rekrutacyjnej.

Ponownie skupimy się na Twoich miękkich i twardych aspektach osobowości oraz na doświadczeniu. Jest także szansa, że będziemy rozmawiać w języku angielskim lub niemieckim.

W zależności od liczby rekomendowanych kandydatów rozmowa prowadzona jest na miejscu w firmie albo przez Skype'a. To zazwyczaj ostatni etap rekrutacji.

Etap #4 Propozycja współpracy – udało się!

Złożyliśmy Ci ofertę współpracy. Możesz być kolejną osobą, która zdobędzie cenne doświadczenie i na własnej skórze przekona się, jak przyjemnie się u nas pracuje.

Przyjęcie oferty zatrudnienia to dopiero początek! Mamy dla Ciebie przygotowany cały proces wdrożenia – od szkoleń i programów e-learningowych, po spotkania z działami, z którymi będziesz współpracował. Nie bój się zadawać pytań, jesteśmy tu dla Ciebie.

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy