Hager Group

Logo Hager Group
+ Dodaj opinię
Katowice
Hager Group
Przemysł / Produkcja
501+

Hager Group to niezależna firma rodzinna i wiodący dostawca usług związanych z instalacjami elektrycznymi. Tworzymy rozwiązania, które czynią nasze otoczenie bardziej bezpiecznym, komfortowym oraz inteligentnym. Jesteśmy społecznością 11 500 pracowników generujących obrót na poziomie około 1,9 mld euro. Nasze produkty powstają w 22 zakładach na całym świecie, a w ponad 120 krajach konsumenci darzą je zaufaniem. Szukamy profesjonalistów z dużą wiedzą i pozytywnym stosunkiem do świata.

Kariera w Hager Group
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Kariera

Atmosfera

Rozwój

Co robimy?

Włącz się w nasz zespół

Jakich pracowników szukamy?

Szukamy ludzi z pozytywnym podejściem do świata! Pełnych energii, chęci do działania, zdobywania i poszerzania wiedzy. Jeśli tak jak my jesteś przekonany, że za sukcesem organizacji stoją ludzie, a przyjemna atmosfera to podstawa efektywnej pracy – dołącz do nas! Stawiamy na osoby samodzielne, które uczą się na błędach, zamiast się nimi zrażać.

Kolejny krok w Twojej karierze

Z roku na rok nasza organizacja się powiększa. Poszukujemy ludzi zarówno z doświadczeniem, jak i stawiających pierwsze kroki na rynku pracy. Na co dzień kładziemy nacisk na rozwój oraz dobre relacje, dbamy o regularny feedback ze strony kierowników, ale i pracowników. Wciąż jesteśmy firmą rodzinną, dlatego wszystkim osobom zatrudnionym u nas poświęcamy dużo uwagi. Wewnętrzni kandydaci podczas rekrutacji zawsze brani są pod uwagę w pierwszej kolejności. W Hager Group mamy jeden spójny system ocen okresowych pracowników, który składa się z dwóch rozmów w roku i skupia się nie tylko na celach do realizacji, lecz także na dalszych możliwościach. Więcej dowiesz się w sekcji Rozwój.

Atmosfera i ludzie – to dla nas ważne

W pracy spędzamy więcej czasu niż w domu, więc dbamy o to, żeby ten czas był przyjemny i mijał w pozytywnej atmosferze. Nasi pracownicy mogą korzystać z szeregu wyjazdów działowych, integracji, spotkań firmowych oraz celebracji. Zatrudniamy wielu wyjątkowych ludzi, dlatego chcemy, żeby pielęgnowali swoje pasje. Wspieramy naszych biegaczy, wrotkarzy, triathlonistów, ale i wspinaczy górskich, rajdowców, siatkarzy czy koszykarzy. Dzielimy się naszymi sukcesami w gazetce firmowej oraz w specjalnej aplikacji. Nasze wartości to: Odwaga, Autentyczność i Uczciwość. Pracujemy i żyjemy tak, aby nie tylko w pracy, lecz także w życiu prywatnym kierować się właśnie tymi zasadami.

Rozwój jest dla nas ważny

Rozwój to dla nas nie tylko awans. To przede wszystkich zdobywanie nowej wiedzy, umiejętności, poszerzanie zakresu obowiązków. W Hager Group dbamy, abyś miał dobrze zaplanowaną ścieżkę rozwoju. Dwa razy do roku każdy pracownik spotyka się ze swoim przełożonym i pracują nad stworzeniem lub aktualizacją planu kariery na kolejne lata. Nasi pracownicy mogą korzystać z szeregu możliwości: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, konferencje, studia, nauka języków z lektorem lub na specjalnej platformie e-learningowej. Co roku powtarzamy szkolenia z Excela dla wszystkich zainteresowanych. Skupiamy się na modelu 70–20–10. Kładziemy również duży nacisk na wymianę doświadczeń i uczenie się poprzez doświadczenie. W naszych polskich spółkach średni okres zatrudnienia to 8 lat.

Hager to energia

Dzięki połączeniu sił spółek takich jak Hager i Berker mamy możliwości oferowania nowych kompleksowych rozwiązań w zakresie funkcjonalności standardowych, a także specjalistycznych automatyzacji domu i biura. W portfolio firmy znajdziesz rozdział energii, osprzęt elektroinstalacyjny oraz automatykę budynku. Nasi pracownicy już od pierwszego dnia pracy obejmują samodzielne stanowiska i zaczynają się wdrażać w grupowe projekty. Każdy stażysta czy junior tuż po okresie wdrożenia otrzymuje konkretny zakres obowiązków, który z czasem jest poszerzany i rozwijany.

TAI, YTD i inne możliwości

TAI Community to autorski program Hager Group, w ramach którego możesz odbyć wakacyjny staż, i nie tylko, we wszystkich naszych działach w całej Polsce. TAI to przede wszystkim społeczność zrzeszająca naszych stażystów i praktykantów, zapewniająca im opiekę podczas pierwszych dni pracy, organizująca integracje oraz spotkania typu TED z osobami z firmy, a także z mówcami zewnętrznymi. Stawiamy na młodych, dlatego mamy swoich ambasadorów na najważniejszych dla nas uczelniach – AGH i Politechnice Śląskiej. Ambasadorzy to praktykanci lub stażyści, którzy już teraz pracują w Hager na stałe, ale wciąż studiują. Spotkasz nas też na wielu uczelnianych targach pracy. A co roku, w kwietniu, zapraszamy na Young Talents Day (YTD), czyli dzień w firmie Hager, podczas którego poznasz pracowników i produkty.

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+18 zdjęć

Opinie o Hager Group

(0)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Najnowsza opinia

0 opinii

0.0

0.0Atmosfera

0.0Benefity

0.0Możliwość rozwoju

0.0Wynagrodzenie

0.0Work/life balance

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Hager Group? Podziel się wrażeniami z innymi

Nasze social media

Zobacz profile firmy w social media

Oferty pracy Hager Group

(0)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Brak ofert

W tym momencie nie znaleźliśmy żadnych aktualnych ofert tego pracodawcy. Spróbuj ponownie za jakiś czas.