Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Hager Group

Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje, Sprzedaż, Przemysł / Produkcja
brak

O Hager Group


Kim jesteśmy?

Hager Group, jako niezależna firma rodzinna, jest wiodącym dostawcą rozwiązań i usług związanych z instalacjami elektrycznymi w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Koncentrujemy się na przyszłości i tworzymy rozwiązania, które czynią nasze otoczenie bardziej bezpiecznym, komfortowym oraz inteligentnym.

Hager Group to jednocześnie ogólno­światowe przedsięwzięcie biznesowe: 11 650 pracowników generuje obrót wynoszący około 1,9 mld euro. Nasze produkty i rozwiązania tworzymy w 25 zakładach produkcyjnych na całym świecie, a w 136 krajach konsumenci darzą je swoim zaufaniem. Centrala firmy zlokalizowana jest we Francji. W Polsce funkcjonują 2 zakłady produkcyjne (zakład Berker w Kórniku k/Poznania oraz Hager Polo Produkcja w Tychach) oraz 2 spółki handlowe (Hager Polo w Tychach i Efen w Siemianowicach Śląskich).

Co oferujemy?

Cały czas się rozwijamy i powiększamy zespoły. Szukamy profesjonalistów z dużą dawką wiedzy i pozytywnym stosunkiem do świata :) Nasze aktualne ogłoszenia znajdziesz na stronie www.hager.pl Możesz być kolejną osobą, która zdobędzie cenne doświadczenie i na własnej skórze przekona się jak przyjemnie się u nas pracuje. Użyj swojej energii w inteligentny sposób . Dołącz do Hager Group!