Grupa Żywiec

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Grupa Żywiec

Jesteśmy liderem w branży piwnej w kategorii premium i innowacjach. W 2015 roku sprzedaliśmy 11,6 mln hl piwa, osiągając zysk netto w wysokości 298 mln zł. Tworząc lokalnie nasze marki, korzystamy z międzynarodowych doświadczeń Grupy Heineken. Nasze piwo warzymy od 160 lat, obecnie w 5 browarach: Żywcu, Warce, Elblągu, Leżajsku oraz Cieszynie. Od 1991 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych.


W Grupie Żywiec możesz realizować własne pomysły biznesowe, a efekty swojej pracy widzieć w rynku. U nas wiele się dzieje – wprowadzamy nowości, wymyślamy nowe smaki czy sposoby dotarcia do konsumentów. Stawiając czoła nowym wyzwaniom i biorąc udział w projektach interdyscyplinarnych, pracujesz z ekspertami z rożnych dziedzin, od których możesz się wiele nauczyć. Z sukcesem łączymy wieloletnie tradycje piwowarskie z odważnym podejściem do biznesu. Naszą drugą pasją, zaraz po piwie, jest muzyka. Wspieramy najpopularniejsze projekty muzyczne – Męskie Granie, Open’er Festival czy Hel Spot.


Grupa Żywiec to przede wszystkim ludzie, których łączy wspólna pasja – piwo. Każdy dzień jest dla nas nową przygodą, wyruszamy w nią z plecakiem pełnym pomysłów i entuzjazmu. Cenimy sobie przedsiębiorczość oraz odwagę, a każdy z pracowników uczestniczy w tworzeniu naszych marek. Nie interesuje nas przeciętność – członkowie naszych zespołów to ciekawe osobowości inspirujące do działania i odkrywania nowych szlaków.


Jeżeli jesteś osobą z pasją, aktywną, która potrafi i chce pracować w zespole oraz poważnie traktuje swoją przyszłą karierę zawodową, to propozycje Grupy Żywiec są właśnie dla Ciebie. Warzelnia Talentów to wspólna nazwa dla wszystkich programów, które przygotowaliśmy dla Młodych Talentów. Studenci po III roku mają możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych podczas Praktyk Letnich, które odbywają się w Biurze Zarządu w Warszawie oraz w Browarach, a osoby kończące naukę oraz absolwenci mają szansę rozwijać się w ramach Programu Stażowego, podczas którego będą prowadzić projekty w różnych działach organizacji.

Więcej informacji na temat ofert praktyk i staży znajdziesz na http://www.grupazywiec.pl/kariera

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo polecam innym przedstawicielom

PH
Szybki przegląd w punktach czego można się spodziewać po Żywcu
Pierwsze - odpowiedniego wynagrodzenia składającego się z podstawy i premii
Drugie - elastycznych godzin pracy, możliwości korzystania z urządzeń służbowych
Trzecie - szkoleń i rozwoju ale nie awansu
Czwarte - fajnej atmosfery i przyjaźnie nastawionych ludzi
Piąte - dużo benefitów z kartą sportową, medyczną, programem emerytalnym i dofinansowaniem wypoczynku na czele
Szóste - doświadczenie, doświadczenie, doświadczenie każde jest dobre, to z Żywca bezcenne
Siódme - nastawcie się na stres i presję ale warto :)
Ósme - umowa o pracę
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy
  • Program emerytalny

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel handlowy (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: KielceTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Klasycznie rekrutacja z podziałem na dwa etapy. Numer 1 rozmowa telefoniczna prawdopodobnie jak przypuszczam z osobą z HR. Chyba taka informacja nie padła, ale tak mi się wydaje, że to ktoś z HR. Numer 2 rozmowa z przełożonym i tu już mam pewność, że tak było, że to był przełożony.

Z HR bardziej na luzie z przełożonym bardziej na poważnie a pytania powtórzone częściowo częściowo zupełnie nowe. Bardzo dużo o doświadczeniu, zakresie obowiązków, umiejętnościach sprzedażowych, obsłudze klienta i branży. Można powiedzieć, że to zdominowało rozmowy. Klasycznie sprawa prawa jazdy, oczekiwań i do tego czasu od kiedy można zacząć jak najbardziej się pojawiła. Muszą w końcu wiedzieć na czym stoją. O firmie mówią na tyle, że ja też wiedziałem na czym stoję.