Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Grupa Tauron

Energetyka / Surowce

O Grupa Tauron

TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej i ciepła. Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie.

Liczba pracowników – 25 0000

Nasze miejsce pracy tworzą ludzi z pasją, ambicjami i chęcią nieustannego rozwoju. Wspieramy naszych Pracowników w ich dążeniach oferując szeroką gamę działań, umożliwiając udział w szkoleniach, prowadząc Uniwersytet Otwarty, Program Rozwoju Talentów oraz wsparcie w zarządzaniu karierą. Stawiamy na współpracę, otwartą komunikację oraz zaangażowanie. Zapraszamy do nas osoby odważne, budujące zaufanie oraz poszukujące coraz lepszych rozwiązań we współpracy z Klientami i współpracownikami. (640)

Jesteśmy firmą dla, której Partnerstwo, Rozwój i Odwaga to fundamentalne wartości. Stawiamy na relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Naszym celem jest innowacyjne i szybkie odpowiadanie na potrzeby rynku. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów podnosząc jakość usług. Otwarcie i bezpośrednio rozmawiamy o pomysłach i problemach oraz konsekwentnie dążymy do osiągania wspólnych celów.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Trochę korporacyjnie, ale całkiem nieźle

anonimowo
W Tauron praca to dość stresujące zajęcie, przynajmniej czasami. Do tego dochodzi spora korporacyjność objawiająca się głównie w biurokracji, która moim zdaniem jest zupełnie niepotrzebna i zamiast ułatwiać to wszystko utrudnia. Ale ogółem i tak nie jest źle, bo w miarę dobrze płacą i dają dobry socjal. Ludzie trafili mi się fajni, więc panuje dobra atmosfera, nikt nikogo nie obgaduje, wszyscy są raczej pomocni. I godziny pracy też są ok. Tylko dobrze by było jakby przedstawili bardziej określoną ścieżkę kariery i awansu, bo tak to wszystko jest pod tym względem dość niejasne.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

anonimowo (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rekrutacja w Tauronie nie była w sumie ani łatwa ani trudna, raczej taka po środku. Miała dwa etapy – najpierw krótki wywiad telefoniczny, a potem spotkanie w firmie. W obu przypadkach pytali o podobne rzeczy, z tym że na rozmowie twarzą w twarz trochę bardziej szczegółowo. To były kwestie związane z moim doświadczeniem, obsługą programów i tym, jakie mam zawodowe plany na przyszłość. W firmie rozmawiałem z kimś z kadr i z przyszłym przełożonym. Oprócz tych standardowych pytań to miałem też okazję porozmawiać z nimi trochę po angielsku. Poprosili mnie, żebym opowiedział trochę o swoich studiach i jakiejś stresującej sytuacji z poprzedniej pracy i jak sobie wtedy poradziłem. Tutaj trochę się zdenerwowałem tym mówieniem w obcym języku, ale jakoś podołałem. A na koniec jeszcze dali mi do wypełnienia krótki test z excela, ale to akurat było dla mnie w miarę proste.