Grupa Tauron

Energetyka / Surowce

O Grupa Tauron

TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej i ciepła. Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie.

Liczba pracowników – 25 0000

Nasze miejsce pracy tworzą ludzi z pasją, ambicjami i chęcią nieustannego rozwoju. Wspieramy naszych Pracowników w ich dążeniach oferując szeroką gamę działań, umożliwiając udział w szkoleniach, prowadząc Uniwersytet Otwarty, Program Rozwoju Talentów oraz wsparcie w zarządzaniu karierą. Stawiamy na współpracę, otwartą komunikację oraz zaangażowanie. Zapraszamy do nas osoby odważne, budujące zaufanie oraz poszukujące coraz lepszych rozwiązań we współpracy z Klientami i współpracownikami. (640)

Jesteśmy firmą dla, której Partnerstwo, Rozwój i Odwaga to fundamentalne wartości. Stawiamy na relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Naszym celem jest innowacyjne i szybkie odpowiadanie na potrzeby rynku. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów podnosząc jakość usług. Otwarcie i bezpośrednio rozmawiamy o pomysłach i problemach oraz konsekwentnie dążymy do osiągania wspólnych celów.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W miarę

2017-04-07
anonimowo
- pieniądze na czas, ale takie średnie
- atmosfera miła
- work/life balance utrzymany na fajnym poziomie
- fajny klimat
- małe możliwości rozwijania swoich umiejętności/ doświadczenia
- komunikacja na dość słabym poziomie
- brakuje szkoleń
- pracuje się dla znanej na rynku marki która w CV robi wrażenie na potencjalnym pracodawcy
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Asystent w Departamencie Zarządzania Finansami (Praca)

  2015-12-30
  Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 12.2015
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania, Inne, Wiedza o Firmie
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Tauron spodobał mi się na targach, ale wtedy chyba nie mieli nic dla mnie. Po jakimś czasie pojawiło się u nich ogłoszenie na asystenta/asystentkę. Wysłałam swoje dokumenty, zadzwonili w miarę szybko z propozycją rozmowy.

  W rozmowie brały udział dwie osoby, wydaje mi się, ze obie z personalnego. Wtedy to było moje czwarte spotkanie w tym tygodniu, więc wszystko zlewało mi się w całość. Jeśli się nie mylę, pytały o to, o co pytają wszyscy. Wykształcenie, umiejętność pracy w grupie i samodzielnie, pracę z komputerem, w tym z officem. Po angielsku miałam też powiedzieć coś o poprzedniej pracy. Od razu panie podkreśliły, że to nie jest ostatni element, że jeszcze wybrani dostaną się na spotkanie z przełożonym.

  No i okazałam się "wybrańcem". Jakoś słabo pamiętam spotkanie z przyszłym przełożonym. Wiem, że była tam jeszcze jedna pani z HR. Chyba nie pytali o nic wyjątkowego. A chyba tylko na tym etapie opowiadali o możliwościach z ich strony, w sensie co mogą zaproponować. Poza tym standard i trochę już nuda.

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz