Grupa Tauron

3.5Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Grupa Tauron

TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej i ciepła. Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie.

Liczba pracowników – 25 0000

Nasze miejsce pracy tworzą ludzi z pasją, ambicjami i chęcią nieustannego rozwoju. Wspieramy naszych Pracowników w ich dążeniach oferując szeroką gamę działań, umożliwiając udział w szkoleniach, prowadząc Uniwersytet Otwarty, Program Rozwoju Talentów oraz wsparcie w zarządzaniu karierą. Stawiamy na współpracę, otwartą komunikację oraz zaangażowanie. Zapraszamy do nas osoby odważne, budujące zaufanie oraz poszukujące coraz lepszych rozwiązań we współpracy z Klientami i współpracownikami. (640)

Jesteśmy firmą dla, której Partnerstwo, Rozwój i Odwaga to fundamentalne wartości. Stawiamy na relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Naszym celem jest innowacyjne i szybkie odpowiadanie na potrzeby rynku. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów podnosząc jakość usług. Otwarcie i bezpośrednio rozmawiamy o pomysłach i problemach oraz konsekwentnie dążymy do osiągania wspólnych celów.

Nowe OpinieDodaj

3.4

W miarę

2017-04-07
anonimowo
- pieniądze na czas, ale takie średnie
- atmosfera miła
- work/life balance utrzymany na fajnym poziomie
- fajny klimat
- małe możliwości rozwijania swoich umiejętności/ doświadczenia
- komunikacja na dość słabym poziomie
- brakuje szkoleń
- pracuje się dla znanej na rynku marki która w CV robi wrażenie na potencjalnym pracodawcy
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Asystent w Departamencie Zarządzania Finansami (Praca)

2015-12-30
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz