Grupa iTur.pl

Sprzedaż, Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo

O Grupa iTur.pl

Grupa Itur.pl to firma, która umożliwia planowanie wypoczynku online. Portale należące do Itur.pl cieszą się dużym zainteresowaniem, miesięcznie odwiedza je 2 miliony użytkowników! Firma działa od 11 lat służąc pomocą przy znalezieniu noclegu, wyznaczaniu trasy wycieczki rowerowej czy nawet planowaniu Sylwestra.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

super praca!!

Copywriter
Bardzo rozwojowa i ciekawa praca. Rozwinąłem w tej pracy skrzydła i moje pióro jest teraz kilka poziomów wyżej niż było. Przede wszystkim praca jest ciekawa, dni nie są do siebie podobne, mam spore zróżnicowanie zadań.
Atmosfera w naszym zespole jest luźna i bardzo koleżeńska. Godziny pracy są elastyczne, mamy sporo benefitów. Nie ma w sumie na co narzekać, jestem mega zadowolony, że trafiłem do Itur.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Copywriter (Praca)

  Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa w miłej i luźnej atmosferze. Musiałem najpierw podesłać swoje teksty (aplikowałem na copywritera) i CV. Potem telefonicznie zaprosili mnie na rozmowę.
  Rozmowa w większości na typowe tematy z rozmów o pracę. Pytali o wykształcenie, doświadczenie, dlaczego poszedłem w stronę pisania, jak siebie widzę w tej pracy, czy jestem kreatywny i co mogę im zaoferować ze swojej strony. Szybka odpowiedź zwrotna i wszystko w trakcie rekrutacji bardzo konkretnie. Nie ma na co narzekać.