Grupa Allegro

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Grupa Allegro

Grupa Allegro istnieje od roku 1999, kiedy to powstał serwis aukcyjny Allegro. Tę datę uznaje się za umowny początek polskiego e-commerce. Początkowo serwis funkcjonował jako portal aukcyjny, jednak obecnie ponad 85% kupowanych i sprzedawanych rzeczy to przedmioty nowe. Każdego dnia na Allegro sprzedawanych jest około 900 tysięcy przedmiotów.

Firma zatrudnia około 1200 pracowników w pięciu polskich miastach: w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Wrocławiu i Krakowie.

Nowe OpinieDodaj

4.4

Za staż wystawiam bardzo wysoką ocenę :).

2017-02-05
Stażystka
Bardzo porządny staż, za który mogę wystawić wyłącznie tak wysoką ocenę, żeby rzeczywiście oddać to, jak bardzo mi się podobało :). Staż spełnił wszystkie moje oczekiwania, a nawet więcej, mogę powiedzieć, że nie spodziewałam się aż takiego poziomu nauki. Bardzo pozytywna rodzinna atmosfera, dwa miesiące minęły zanim się obejrzałam. Niektórzy stażyści dostali propozycję zostania dłużej. Ważna rzecz, że staż był płatny przez cały okres. Niesamowite podejście do stażystów, chęć przekazania im jak największej ilości przydatnych informacji spowodowały, że potem łatwiej było mi dostać pracę już taką etatową, chociaż nie w Allegro.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Programista J2EE (Praca)

2015-12-09
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 7.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz