Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Grant Thornton

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Usługi Prawnicze, Księgowość / Audyt / Podatki

O Grant Thornton

Od 25 lat tworzymy w Polsce wyjątkowe miejsce pracy. Tutaj, w przyjaznej kulturze opartej na szacunku i współpracy, w dynamicznym tempie rozwiniesz swoje talenty. Dla nas liczy się każdy pracownik – daj się poznać i dołącz do nas. Polubisz to miejsce!

Znajdziesz nasze biura w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Toruniu i we Wrocławiu. Rozwijaj się z nami w jednym z obszarów:

  • Audyt finansowy
  • Outsourcing rachunkowości i płac
  • Doradztwo (podatki, transakcje kapitałowe, due diligence, ceny transferowe, konsulting, zarządzanie projektami, doradztwo europejskie)
  • Kancelaria Prawna
  • Wsparcie biznesu (administracja, marketing, HR, IT)Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre szkolenia

anonimowo
Grant Thornton to firma, która ma swoje plusy, ale też i minusy. Mnie akurat podobało się to, że organizowali sporo szkoleń, bo dzięki temu można było się rozwijać i uczyć nowych rzeczy i podnosić jakieś swoje kompetencje. To zawsze jest fajne i przydaje się także w przyszłości. Atmosfera też była ok, moi współpracownicy to były sympatyczne osoby. Sama praca jak praca, była w porządku, chociaż czasem było zbyt wiele obowiązków. Ale trudno, można było się przemęczyć, bo nie ukrywajmy, fajnie mieć potem taką firmę w CV. Z drugiej strony wynagrodzenie nie do końca mi odpowiadało. Na początku może tak, ale z biegiem czasu stwierdziłam, że chciałabym mieć wyższą pensję, a to nie było tam zbytnio możliwe. Ale jak komuś zależy na rozwoju, a nie na kasie to wtedy ta firma może być dla niego dobrą opcją.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. księgowości (Praca)

Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowę wspominam pozytywnie chociaż wtedy nie dostałam od nich propozycji pracy. Opowiedziałam jakie mam doświadczenie w księgowości, gdzie się uczyłam, na ile jestem samodzielna w pracy, czy potrafię prowadzić księgi rachunkowe, że mam zdolności analityczne i że znam angielski, ale średnio.

Powiedziałam od kiedy mogłabym teoretycznie zaczynać pracę o ile chcieliby mnie przyjąć, jakie kwestie finansowe by mnie zadowalały a na koniec czy lubię pracować z klientami bo tutaj jest taka potrzeba żeby się komunikować z klientem. Nie pamiętam tylko czy w trakcie tej rozmowy był czas na moje pytania i czy o coś pytałam...