Go Sport

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Go Sport

Grupę GO Sport tworzą dwie marki - GO Sport i Courir. Obecnie do Grupy należy ponad 350 sklepów oferujących różnorodne akcesoria i sprzęt sportowy. Sklepy zlokalizowane są w pięciu krajach - Francji, Polsce, Arabii Saudyjskiej, Belgii oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Od roku 1986 firma notowana jest na Paryskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Nowe OpinieDodaj

3.2

Nie było tak różowo

2016-12-22
sprzedawca
Chyba najzwyczajniej w świecie się tu nie odnalazłam. Nie bardzo potrafiłam sobie poradzić z presją czasu, klienci mnie denerwowali, zarobki jak na takie użeranie się były za małe, rzeczy drogie w porównaniu do Decathlonu czy innej sieciówki no ja nie byłam zadowolona.

Przekonywały mnie, ale to krótko benefity, ludzie, grafik i atmosfera. Musiałam się liczyć z tym, że nie mam możliwości siedzenia 8-16 w biurze to ten grafik był zbawieniem. Praca jakbym się nad tym nie zastanawiała mi się nie podobała. Sprzedaż nie jest dla mnie i może dobrze, że sobie szybko uświadomiłam jak jest.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Sprzedawca (Praca)

2017-04-07
Branża: SprzedażMiejsce: LublinTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz