Glencore Polska Sp. z o.o.

Handel i Usługi

O Glencore Polska Sp. z o.o.

Glencore Agriculture to światowy lider produkcji, obsługi, przetwórstwa i wprowadzania na rynek artykułów rolnych, takich jak zboża, nasiona roślin oleistych, nasiona jadalnych roślin strączkowych, cukier, ryż, bawełna, oleje roślinne, śruty oraz biodiesel.

  • 35 krajów na całym świecie, w których działamy
  • 14,000 pracowników zatrudnionych globalnie

Glencore Polska powstała w 1997 roku. Naszą działalność prowadzimy w obszarze handlu zbożem i towarami rolnymi w skali międzynarodowej. Jesteśmy liderem w branży i wciąż się rozwijamy.

  • 75 miejsce w zestawieniu „Lista 500 Największych Firm Rzeczpospolitej” za 2016 rok, opracowywanym corocznie przez dziennik „Rzeczpospolita”
  • 3 miejsce w kategorii najwięksi eksporterzy w zestawieniu „TOP 100 – ranking pomorskich firm” za rok 2016 wydawanym przez „Dziennik Bałtycki”


Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma ok, ale bym nie wróciła

2016-05-10
anonimowo
Nie wróciłabym głównie dlatego, że dobrze wiem jak tam jest z możliwościami rozwoju i awansów. Tzn. że jest słabo

Gdybym miała wracać to dla atmosfery, benefitów, ok wynagrodzenia, w porządku godzin pracy, kultury pracy i podejścia do pracownika :) Za to chętnie ich pochwalę :)

Za ludzi, z którymi wtedy pracowałam również, bo tworzyliśmy bardzo dobry zespół :)

Nie mam pojęcia jak wygląda u nich sytuacja obecnie, bo od jakiegoś czasu nie mam z nikim kontaktu, ale nic na górze się nie zmieniło, więc pewnie nie było "przewrotu" w zarządzaniu
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz