Generali

Logo Generali
+ Dodaj opinię

Generali Polska stanowi część międzynarodowej Grupy Generali. Firma od 1837 roku zajmuje się świadczeniem usług finansowo-ubezpieczeniowych. W ramach Grupy działają 4 spółki m.in. Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. oraz Generali Finance Sp. z o.o. W Polsce przedsiębiorstwo istnieje od 1999 roku.

Rozmowy kwalifikacyjne w Generali

(5)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

5 relacji z rozmów kwalifikacyjnych
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Specjalista ds. Ubezpieczeń

Rekrutacja odbyła się:styczeń 2017, Wrocław

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Przedstawiciel działu personalnego mówi o: - zasadach zatrudnienia - co mogą zaproponować - na czym będzie dokładnie polegała praca Ja mówiłam o: - doświadczeniu w ubezpieczeniach - angielskim i tu musiałam pokazać, że go umiem - ms office - prawie jazdy - podejściu do pracy - zainteresowaniach - swoich mocnych stronach Ostatecznie nic z tego nie wyszło, ale rozmowa była miła

Rozwiń
Data dodania: 17.01.2017

Aplikowałeś na: Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Rekrutacja odbyła się:wrzesień 2016, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Wyjaśnili mi na czym polega dokładnie praca i czego mogę się spodziewać. Zapytali w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej o to co ich interesowało. To znaczy gdzie wcześniej pracowałam, dlaczego już nie pracuję, co mi się podobało i co nie. Dlaczego chcę pracować w tej firmie i na obsłudze klienta. Może nie było to aż tak luźne jak rozmowa przy kawie w kawiarni, ale nie czuło się stresu. Miałam poczucie, że wszystko jest profesjonalnie. Mogłam też o wszystko dopytać jak miałam wątpliwości. Tak powinna wyglądać rozmowa kwalifikacyjna.

Rozwiń
Data dodania: 19.10.2016

Aplikowałeś na: Asystent ds. Ubezpieczeń

Rekrutacja odbyła się:lipiec 2016, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Z ogłoszenia niewiele wynikało mieli tylko kilka oczekiwań i nie wiedziałam czego się można spodziewać na samej rozmowie. Okazało się, że głównie pytają o moje niewielkie, ale jakieś doświadczenie i o oczekiwania i znajomość programów. W związku z tym, że przeważnie pytają o to ile chce się zarabiać na tym stanowisku tu też pytali. Tak samo jak o to kiedy może się teoretycznie zacząć pracę jak cię przyjmą. Opowiadają przy okazji o zakresie obowiązków i zasadach zatrudnienia jakie u nich obowiązują. Jak coś jest niejasne warto zapytać nie było problemów z tym żeby odpowiedzieli.

Rozwiń
Data dodania: 13.07.2016

Aplikowałeś na: Młodszy Specjalista ds. Relacji z Klientami

Rekrutacja odbyła się:czerwiec 2016, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Ja się nie dostałam, ale na rozmowie byłam, więc mogę cokolwiek na ten temat powiedzieć :) Rozmowa wydawała mi się miła. Tak dokładnie nie pamiętam wszystkich pytań, pamiętam parę. Np. czy dam radę pogodzić studia z pracą, czy pracowałam wcześniej w takiej formie tzn. przez telefon, czy znam angielski, czy nie mam problemów z prowadzeniem rozmów z klientami. Oprócz tego miałam powiedzieć kiedy mogę teoretycznie zacząć pracę i jakie mam oczekiwania w tym też finansowe. Uwag nie mam żadnych, bo to rozmowa jak każda kwalifikacyjna. Tłumaczą też jakie warunki mogą zaproponować.

Rozwiń
Data dodania: 01.06.2016

Aplikowałeś na: Osobisty Doradca ds. Ubezpieczeń

Rekrutacja odbyła się:czerwiec 2016, Lublin

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Jedna rozmowa prowadzona profesjonalnie, ale w dość przeciętnej atmosferze. Nie żebym miała im coś do zarzucenia, bo nie zadawali żadnych "nienormalnych" pytań. Jedynie długo trzeba czekać aż podejmą decyzję chyba, że mi się tak po prostu trafiło. Opowiadają o pracy zakresie obowiązków, warunkach i innych takich rzeczach. Pytają o doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta czymkolwiek z tym związanym, o wykształcenie obsługę standardowych programów komputerowych, dyspozycyjność i ile chce się zarobić. Wszystko jasno wyjaśnione od początku nie ma niedomówień. Rekrutacja w sumie pozytywna tylko mogliby się szybciej decydować

Rozwiń
Data dodania: 23.05.2016