Gedeon Richter Marketing

Farmaceutyka / Medycyna

O Gedeon Richter Marketing

Gedeon Richter to istniejący od 1901 roku koncern specjalizujący się w produkcji leków wykorzystywanych m.in. w leczeniu chorób układów nerwowego, krążenia oraz chorób gastroenterologicznych. Przedsiębiorstwo dystrybuuje swoje produkty do prawie 100 krajów na całym świecie. W Polsce działa w ramach 2 spółek, w których zatrudnienie znalazło około 900 osób.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jest całkiem w porządku

Przedstawiciel medyczny
Firma jak firma moim zdaniem w porządku, ale bez szału. Wynagrodzenie wychodzi dość małe, nie ma prawie wcale socjalu poza multisportem, na samochody i telefony mieliśmy małe limity i słabe gpsy. Nie powaliła mnie praca tam i dlatego od jakiegoś czasu już nie pracuje. To nie jest złe miejsce tak żeby się wdrożyć w pracę przedstawiciela tylko jak ktoś zdobędzie doświadczenie to raczej ucieknie.

Na pewno można pochwalić u nich wyjątkowo dobrą atmosferę i to, że pracuje się na znanych produktach więc na start jest dużo łatwiej. I jak już robią szkolenia to są porządne
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Medyczny (Praca)

Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: LublinTermin rozmowy: 3.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Prezentacja
  • Spotkanie w firmie
  • Assessment centre
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

W Gedeon Richter Marketing robią bardzo specyficzną rekrutację. Mnie zaprosili telefonicznie na kolejny etap z zastrzeżeniem, że mam sobie zarezerwować 1,5 godz. Spodziewałam się po prostu długiej rozmowy i może jakiś testów. Okazało się, że poza mną są jeszcze 4 inne osoby i mamy najpierw losować karteczki z rzeczami do zareklamowania czy tam przekonania komisji żeby to kupiła. Do tego zadania do zrobienia w grupach i na koniec chwila rozmowy indywidualnej o CV (co pani robiła do tej pory w życiu, jakie studia pani skończyła itp.).

Potem zadzwonili, że przechodzę dalej i kolejny etap to będą 3 godz. Dostałam zadanie żeby sobie przygotować prezentację jak sobie wyobrażam pracę w Gedeon Richter. Oprócz tej prezentacji było jeszcze parę pytań o CV i ogólnych np. o zalety i o cele zawodowe. Nie dostałam się, więc nie wiem czy robią jeszcze jakiś kolejny etap.