Gedeon Richter Marketing

Farmaceutyka / Medycyna

O Gedeon Richter Marketing

Gedeon Richter to istniejący od 1901 roku koncern specjalizujący się w produkcji leków wykorzystywanych m.in. w leczeniu chorób układów nerwowego, krążenia oraz chorób gastroenterologicznych. Przedsiębiorstwo dystrybuuje swoje produkty do prawie 100 krajów na całym świecie. W Polsce działa w ramach 2 spółek, w których zatrudnienie znalazło około 900 osób.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jest całkiem w porządku

2016-04-13
Przedstawiciel medyczny
Firma jak firma moim zdaniem w porządku, ale bez szału. Wynagrodzenie wychodzi dość małe, nie ma prawie wcale socjalu poza multisportem, na samochody i telefony mieliśmy małe limity i słabe gpsy. Nie powaliła mnie praca tam i dlatego od jakiegoś czasu już nie pracuje. To nie jest złe miejsce tak żeby się wdrożyć w pracę przedstawiciela tylko jak ktoś zdobędzie doświadczenie to raczej ucieknie.

Na pewno można pochwalić u nich wyjątkowo dobrą atmosferę i to, że pracuje się na znanych produktach więc na start jest dużo łatwiej. I jak już robią szkolenia to są porządne
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Medyczny (Praca)

2016-03-23
Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: LublinTermin rozmowy: 3.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Prezentacja
  • Spotkanie w firmie
  • Assessment centre
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

W Gedeon Richter Marketing robią bardzo specyficzną rekrutację. Mnie zaprosili telefonicznie na kolejny etap z zastrzeżeniem, że mam sobie zarezerwować 1,5 godz. Spodziewałam się po prostu długiej rozmowy i może jakiś testów. Okazało się, że poza mną są jeszcze 4 inne osoby i mamy najpierw losować karteczki z rzeczami do zareklamowania czy tam przekonania komisji żeby to kupiła. Do tego zadania do zrobienia w grupach i na koniec chwila rozmowy indywidualnej o CV (co pani robiła do tej pory w życiu, jakie studia pani skończyła itp.).

Potem zadzwonili, że przechodzę dalej i kolejny etap to będą 3 godz. Dostałam zadanie żeby sobie przygotować prezentację jak sobie wyobrażam pracę w Gedeon Richter. Oprócz tej prezentacji było jeszcze parę pytań o CV i ogólnych np. o zalety i o cele zawodowe. Nie dostałam się, więc nie wiem czy robią jeszcze jakiś kolejny etap.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz