GE Power Controls

O GE Power Controls

GE to międzynarodowa firma działająca od 1992 roku na rynku polskim. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia około 10 tysięcy osób pracujących w obszarach związanych z energetyką, lotnictwem, produkcją oraz technologiami medycznymi. Jedna z siedzib GE - Engineering Design Center - znajduje się w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Uczciwy porządny pracodawca

2016-12-01
anonimowo
Bardzo uczciwy i porządny pracodawca ale nie można zapominać, że to wielka korporacja, która ma swoje wady. O dziwo były problemy z awansowaniem, których się można nie spodziewać i mimo wszystko korporacyjne traktowanie pracowników. To takie dwie wady.

Zalet było dużo więcej. Elastyczny czas pracy, duży pakiet benefitów np. pakiet medyczny łącznie ze stomatologiem, karta sportowa, ubezpieczenie, bardzo dobre wynagrodzenia i super godziny pracy. Jeżeli nawet już zdarzały się nadgodziny to tylko z ważnego powodu i były dodatkowo płatne. W takim miejscu jak to można zdobyć bardzo bogate doświadczenie więc jak się podsumuje te wszystkie wady i zalety to wydaje mi się, że warto było tu pracować.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Inżynier (Praca)

2016-09-13
Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: Bielsko-BiałaTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Profesjonalne podejście i klasyczne pytania tak można powiedzieć o tej rozmowie rekrutacyjnej w dużym skrócie. Rozmowa składała się z dwóch części rozmowy z osobą z HR i panelu technicznego. Na obu miałem takie samo wrażenie, że oni dokładnie wiedzą na czym im zależy i kogo szukają.

Ewidentnie stawiają na konkretne cechy i umiejętności. Można założyć od razu, że będą pytać o rzeczy luźne związane z poprzednimi doświadczeniami zawodowymi, oczekiwaniami i planami zawodowymi na przyszłość.

Technicznie mówi się tak samo o doświadczeniach tylko w innym kontekście, szczegółowo co się robiło itp. Pytają o konkretne wymagania z ogłoszenia w kwestii obsługi programów.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz