GE Power Controls

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O GE Power Controls

GE to międzynarodowa firma działająca od 1992 roku na rynku polskim. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia około 10 tysięcy osób pracujących w obszarach związanych z energetyką, lotnictwem, produkcją oraz technologiami medycznymi. Jedna z siedzib GE - Engineering Design Center - znajduje się w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Uczciwy porządny pracodawca

2016-12-01
anonimowo
Bardzo uczciwy i porządny pracodawca ale nie można zapominać, że to wielka korporacja, która ma swoje wady. O dziwo były problemy z awansowaniem, których się można nie spodziewać i mimo wszystko korporacyjne traktowanie pracowników. To takie dwie wady.

Zalet było dużo więcej. Elastyczny czas pracy, duży pakiet benefitów np. pakiet medyczny łącznie ze stomatologiem, karta sportowa, ubezpieczenie, bardzo dobre wynagrodzenia i super godziny pracy. Jeżeli nawet już zdarzały się nadgodziny to tylko z ważnego powodu i były dodatkowo płatne. W takim miejscu jak to można zdobyć bardzo bogate doświadczenie więc jak się podsumuje te wszystkie wady i zalety to wydaje mi się, że warto było tu pracować.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Inżynier (Praca)

2016-09-13
Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: Bielsko-BiałaTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz