Gallup Arteria Management

4.2Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Gallup Arteria Management

Gallup Arteria Management Sp. z o.o. Sp. k. zarządza największym call center w Polsce. Zintegrowany Pion Call Center tworzą 3 jednostki, w których zatrudnionych jest łącznie ponad 800 osób. Dwie z nich zlokalizowane są w Rudzie Śląskiej, jedna znajduje się w Warszawie. Gallup należy do Grupy Kapitałowej Arteria S.A.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Firma z kategorii "przeciętniak"

2016-05-23
Konsultant Infolinii
Może od razu wytłumaczę co mam na myśli pisząc "przeciętniak" - średnia wysokość wynagrodzenia za godzinę, praca na umowie zlecenie, grafik, który się bardzo dynamicznie zmienia (to nie jest atut) i rozmowy po angielsku bez przygotowania (chociaż w postaci szkoleń językowych). To tak tytułem rozpoczęcia od tego, co negatywne.

Do tego wszystkiego dochodzi bardzo fajna atmosfera, szkolenia przygotowujące do pracy na dobrym poziomie przygotowane bardzo merytorycznie, bardzo łatwo się dostać do pracy i zdobyć doświadczenie, można awansować pionowo jak się człowiek stara i miłe kierownictwo.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz