Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Fujitsu

Nowe technologie / IT

O Fujitsu

Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT), oferującym pełen zakres produktów, rozwiązań i usług technologicznych. Korzystamy z naszego doświadczenia oraz siły technologii ICT, aby wraz z naszymi klientami kształtować przyszłość globalnej społeczności.

Fujitsu dostarcza najnowsze technologie, a także produkty informatyczne i komunikacyjne dla klientów w ponad 100 krajach. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie i możliwości w zakresie innowacji, oferujemy unikalne cyfrowe usługi, w których centrum jest zawsze człowiek.

Fujitsu Polska zlokalizowane jest w Warszawie, Łodzi oraz Katowicach. W Warszawie zajmujemy się usługami wsparcia klientów i sprzedaży. Global Delivery Center Polska zlokalizowane w Łodzi i Katowicach zatrudnia specjalistów w pięciu liniach biznesowych: Research & Development i Business Application Services, Remote Infrastructure Management, BPO, Service Management, Service Desk. W Łodzi, Fujitsu zatrudnia również specjalistów do jednostki EMEIA Finance and Supply Chain Services.

Zapraszamy do naszego zespołu programistów, informatyków, administratorów i inżynierów IT, osoby zainteresowane karierą w branży IT, profesjonalistów ze znajomością zagadnień z obszaru księgowości i finansów, specjalistów logistyki, osoby ze znajomością języków i obsługi klienta.

W Fujitsu wierzymy, że technologia może pomóc ludziom w osiągnięciu szczęścia i dobrego samopoczucia. Technologia odgrywa obecnie ważniejszą niż kiedykolwiek rolę. Dlatego też ludzie są zawsze w centrum naszej uwagi. Uważamy, że podejście stawiające człowieka w centrum jest jedynym sposobem na osiągnięcie cyfryzacji i sięgnięcie po pełnię możliwości, jakie niesie technologia. 

Chcesz rozwijać swoją karierę #NaSerio?

Dowiedz się więcej:

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Polecam wszystkim

IT support
To pierwsza firma, o której nie mogę powiedzieć chyba nic złego. Aż sama jestem zaskoczona, ale podoba mi się tu w zasadzie wszystko. Mogę się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia, a przy tym dostaję dobre pieniądze. Pracuję też w otoczeniu wspaniałych osób. To nie tylko fachowcy w swojej branży, ale też po prostu fajni ludzie. Fujitsu daje naprawdę duże możliwości, więc jeśli tylko się chce to można to wykorzystać. Ja nie żałuję, że zdecydowałam się dołączyć do tej firmy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażysta programista Java (Praktyka/Staż)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po tym jak wysłałem swoje zgłoszenie, dostałem odpowiedź żeby wykonać test online. Nie wiem czy wysyłają to do wszystkich, czy już do wybranych, bo ten mail przyszedł jakieś dwa - trzy dni później. Zadania obejmowały podstawy programowania w Javie i były w miarę trudne jak dla kogoś początkującego. Pewnie profesjonalny programista poradziłby sobie bez problemu.

Taka pierwsza selekcja miała chyba wyłonić najlepszych, ponieważ kolejny etap to spotkania w firmie. Rozmawiałem z potencjalnym przełożonym i jedną panią z kadr. Ogólnie pytali raczej o chęci niż o realne umiejętności. Np. o chęć rozwijania się w tym kierunku, uczenia się nowych rzeczy czy poznania konceptu sieci. Powiedziałem kilka zdań o sobie i swoich zainteresowaniach, a tak poza tym oni dużo mówili. Przedstawiali zasady stażu, możliwość zostania po i jak jest u nich w firmie. Obyło się prawie bez stresu, więc mi się podobało.