Fujitsu

Nowe technologie / IT

O Fujitsu

Chcesz rozwijać swoją karierę #NaSerio?

Ośmiu na dziesięciu naszych pracowników poleciłoby pracę u nas swoim znajomym, więc prawdopodobnie już o nas słyszałeś. Fujitsu działa w Łodzi od ośmiu lat. Jesteśmy zespołem ponad 2000 lingwistów, specjalistów z branży IT, finansów i obsługi klienta. Każda z sześciu linii biznesowych firmy Fujitsu (Service Desk, Remote Infrastructure Management, Research & Development, Service Management, EMEA Finance Services, BPO) oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju. Fujitsu oznacza pracę w atmosferze, której nie można znaleźć w innych korporacjach. Wielu z naszych pracowników rozpoczęło karierę jeszcze podczas studiów. Też byś tak chciał? Z pewnością do nas pasujesz!

Wiemy czego oczekujesz od pracodawcy: przyjaznej atmosfery, tego, że doceni Twoją pracę, możliwości rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach, szansy na zdobywanie kolejnych umiejętności zawodowych, zmiany działu lub zadań, kiedy poczujesz taką potrzebę, atrakcyjnych zarobków i benefitów.

Właśnie to oferujemy. Chcesz dowodów? Oto one:

 • 8/10 pracowników poleciłoby pracę w Fujitsu swoim znajomym.
 • 1083 nagrody przyznaliśmy naszym pracownikom w minionym roku.
 • Ponad 3000 – do tylu szkoleń online i offline rocznie mają dostęp nasi pracownicy.
 • 500 kg owoców dostarczamy co tydzień dla naszego zespołu.
 • 99% pracowników ma z nami podpisaną umowę o pracę.
 • Nasi pracownicy reprezentują ponad 40 narodowości.

Odwiedź naszą stronę rekrutacyjną www.therealdeal.pl i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.

Sprawdź, kogo teraz szukamy na pracuj.pl

Polub nas na FB i LinkedIn - bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo porządna firma

2017-01-07
anonimowo
Można powiedzieć, że bardzo porządna firma. Taka w której chce się pracować nawet długo. O ile się nie nastawisz na awans ale to akurat zależy od stanowiska i od tego czy na nim jest ściśle zrobiona ścieżka awansów. Niektóre ponoć miały coś takiego. Wynagrodzenia, benefity dodatkowe, atmosfera, godziny pracy na fajnym poziomie. Jak się jest na konkretnych stanowiskach można pracować częściowo z domu co jest super ułatwieniem życia. Już nawet się nie będę rozpisywać jak to dobrze mieć doświadczenie w takiej firmie jak właśnie ta. Oczywiste że warto
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Kursy / konferencje
 • Karta sportowa
 • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażysta programista Java (Praktyka/Staż)

2016-01-10
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
 • Spotkanie w firmie
 • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po tym jak wysłałem swoje zgłoszenie, dostałem odpowiedź żeby wykonać test online. Nie wiem czy wysyłają to do wszystkich, czy już do wybranych, bo ten mail przyszedł jakieś dwa - trzy dni później. Zadania obejmowały podstawy programowania w Javie i były w miarę trudne jak dla kogoś początkującego. Pewnie profesjonalny programista poradziłby sobie bez problemu.

Taka pierwsza selekcja miała chyba wyłonić najlepszych, ponieważ kolejny etap to spotkania w firmie. Rozmawiałem z potencjalnym przełożonym i jedną panią z kadr. Ogólnie pytali raczej o chęci niż o realne umiejętności. Np. o chęć rozwijania się w tym kierunku, uczenia się nowych rzeczy czy poznania konceptu sieci. Powiedziałem kilka zdań o sobie i swoich zainteresowaniach, a tak poza tym oni dużo mówili. Przedstawiali zasady stażu, możliwość zostania po i jak jest u nich w firmie. Obyło się prawie bez stresu, więc mi się podobało.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz