Frapol

Przemysł / Produkcja
brak

O Frapol

Frapol stanowi część Grupy Kapitałowej Instal-Kraków, lidera wśród firm zajmujących się produkcją systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Przedsiębiorstwo istnieje od 1990 roku, a obecnie zatrudnia około 400 osób. Główna siedziba Frapolu znajduje się w Krakowie, posiadają również oddział w Warszawie oraz licznych partnerów sprzedażowych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra praca na start

Anonimowo
To była moja pierwsza praca. Z wdrożeniem się nie miałem większych problemów, zajęło mi to może dwa tygodnie. Zostałem bardzo ciepło przyjęty przez zespół. Przez cały czas mojej pracy tak pozostało, ludzie byli naprawdę mili i służyli pomocą. Bardzo dobrze wspominam też stałe godziny pracy, dzięki którym mogłem sobie dobrze rozplanować czas. Pierwszy minus, który dostrzegłem jeszcze w czasie pracy to trochę niskie zarobki. Kolejnym problemem firmy jest moim zdaniem bałagan organizacyjny i to powinni naprawdę szybko poprawić. Nieraz bardzo utrudniało to pracę. Myślę, że Frapol to dobry wybór na start, potem warto rozejrzeć się za czymś lepiej płatnym i bardziej zorganizowanym.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Instalacja / Utrzymanie / SerwisMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 2.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Pamiętam, że ofertę pracy znalazłem na jednej ze stron ogłoszeniami o pracę. Stanowisko odpowiadało mi pod kątem wykształcenia, więc spodziewałem się pozytywnej odpowiedzi i zaproszenia na rozmowę. Dwa dni po wysłaniu aplikacji zadzwoniła do mnie pani z HRu i okazało się, że to już pierwszy etap. Pytała o moje umiejętności, predyspozycje, doświadczenie, informacje zawarte w CV oraz oczekiwania wobec tego stanowiska. Wygląda na to, że wypadłem dobrze, bo zostałem zaproszony do siedziby firmy. Tam czekała mnie rozmowa z kierownikiem działu. Nie spotkałem się z tym dotychczas, aby firma informowała wcześniej jakiego dodatkowego sprawdzenia wiedzy mogę się spodziewać w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Uprzedzono mnie, że czeka mnie scenka sytuacyjna i test wiedzy. Nie byłem więc totalnie zszokowany i mogłem się przygotować, przynajmniej mentalnie. Zaproponowano mi też pyszną kawę. Informację zwrotną dostałem bardzo szybko. Co mogę więcej napisać… Rekrutacja na medal.