FPL

Szkolenia / Edukacja

O FPL

FPL Sp. z o.o. to istniejąca od 1994 roku firma zajmująca się tworzeniem i wdrażaniem systemów kształtowania postaw i umiejętności. Przedsiębiorstwo przeszkoliło do tej pory ponad 40 tysięcy osób, współpracując z prawie 1000 klientów.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma na złapanie doświadczenia

Stażystka
Krótko mówiąc - byłam na stażu w FPL i bardzo mi się podobało. Polecam osobom, którym zależy na szybkim zdobyciu dużego doświadczenia. FPL na pewno pozwala je zdobyć i daje szansę wielu praktykantom i stażystom. Firma jest bardzo otwarta na młodych ludzi.

To może być plus i minus, bo chodzą słuchy, że nie ma się od kogo uczyć. Dla mnie to bzdura sama byłam, uczyłam się i nie miałam poczucia, że ci ludzie nic nie umieją.

Zauważyłam, że bardzo dbają o standardy, miłą atmosferę i o swoich ludzi. Godzinowo porozumieliśmy się bez problemów kiedy mogę a kiedy będzie mi niewygodnie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Szkolenia / EdukacjaMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa dość trudna. Najpierw ogólne pytania i to akurat było proste. Mówiłem sporo o sobie, jak widzę siebie w tej pracy, jakie dotychczas zajmowałem stanowiska i czego się nauczyłem do tej pory w pracy. Schody zaczęły się, gdy najpierw przeszliśmy na angielski, a później gdy czekał mnie test specjalistyczny. Na teście musiałem się wykazać niemałą wiedzą ze znajomości zakresu wiedzy potrzebnej do objęcia tego stanowiska. Poziom angielskiego raczej nie jakiś super wysoki, średnia znajomość wystarczy. Atmosfera całkiem miła a odpowiedź zwrotna bardzo szybko. Nie mam zastrzeżeń.