FPL

Szkolenia / Edukacja

Opinie o FPL

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma na złapanie doświadczenia

Stażystka
Krótko mówiąc - byłam na stażu w FPL i bardzo mi się podobało. Polecam osobom, którym zależy na szybkim zdobyciu dużego doświadczenia. FPL na pewno pozwala je zdobyć i daje szansę wielu praktykantom i stażystom. Firma jest bardzo otwarta na młodych ludzi.

To może być plus i minus, bo chodzą słuchy, że nie ma się od kogo uczyć. Dla mnie to bzdura sama byłam, uczyłam się i nie miałam poczucia, że ci ludzie nic nie umieją.

Zauważyłam, że bardzo dbają o standardy, miłą atmosferę i o swoich ludzi. Godzinowo porozumieliśmy się bez problemów kiedy mogę a kiedy będzie mi niewygodnie.
Pokaż benefity i ocenę
4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Doświadczenie z FPL było super!

Praktykantka
Nie jestem osobą, która przesadnie optymistycznie reaguje na wszystko, ale zupełnie serio bardzo mi się podobało na praktykach w FPL. Nawet znajomi mnie pytali jak tam trafiłam jak opowiadałam jak moje praktyki wyglądały. Wychodzę z założenia, że jak już chodzić gdzieś na praktyki to w miejsce, gdzie się czegoś nauczysz i gdzie doświadczenie stąd ci się przyda. Powiedzmy, że podchodzę do tego praktycznie a nie tylko żeby odwalić swoją robotę i już. Tu w FPL pokazali mi dużo ciekawych rzeczy i bardzo mi się podobała ta atmosfera widać, że ludzie się lubią i że nie przeszkadzają im praktykanci tacy jak ja.
Pokaż benefity i ocenę
3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna, ciekawa praca

anonimowo
Fajna rozwijająca ciekawa praca, w której nie ma czasu na nudę :) Z powodu rodzaju obowiązków jest super :) Gorzej jak się zobaczy na wysokość wynagrodzenia. Szczerze to mało płacą. Gdy komuś nie zależy na wielkich pieniądzach i stawia na swój własny rozwój :) Taka firma będzie super

Współpracowałam tam z sympatycznymi ludźmi i podobało mi się z jakimi projektami miałam do czynienia. Jeśliby wynagrodzenia były lepsze pewnie zostałabym chętnie dłużej :) Taka wskazówka dla firmy jak chcą zachować dobrych pracowników :)
Pokaż benefity i ocenę