Fluor

Inżynieria / Konstrukcje, Nieruchomości / Budownictwo, Praca Fizyczna

O Fluor

Fluor jest jedną z lepiej rozpoznawalnych firm zajmujących się projektowaniem, kompletacją dostaw, zarządzaniem budowami, utrzymaniem ruchu w zakładach i zarządzaniem projektami.

W Polsce firma działa od roku 1945. Przez ten czas firmie udało się zdobyć niezbędne doświadczenie. Obecnie ma możliwość połączenia tradycji z nowoczesnością, co przekłada się na rozwiązania kreatywne, innowacyjne i niespotykane dotąd na rynku.

Siedziba firmy znajduje się w Gliwicach, skąd obsługiwani są klienci na całym świecie.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Są plusy i minusy

Anonimowo
Czasem mam wrażenie, że kocham tą pracę i jednocześnie jej nienawidzę. Mega mocne pozytywne aspekty ścierają się nieustannie z negatywnymi. Zacznę od pozytywów. W tej firmie bardzo cenię sobie elastyczny czas pracy. Do tego ludzie są bardzo sympatyczni i pomagają sobie nawzajem. Wynagrodzenie też jest na poziomie, nie sposób się do tego przyczepić.
No to teraz ciemniejsza strona mocy… Razi mnie w tej pracy to, że awans trzeba sobie wręcz wyszarpać, naprawdę ciężko jest awansować. Choć wiele osób chwali sobie duże projekty, które realizuje firma, mnie osobiście one bardzo ciążą. Masa stresu i masa obowiązków wtedy. Zmieniłabym też podejście kierownictwa na wewnętrzne problemy firmy, powinni bardziej zwracać na to uwagę.
Jak mówiłam, są plusy i minusy, ale w sumie to lubię tę pracę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance