FIRST DATA POLSKA

Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT, Internet / E-commerce

O FIRST DATA POLSKA

FIRST DATA POLSKA jest właścicielem marki POLCARD, funkcjonującej na polskim rynku od ponad 25 lat. Firma to największy w Polsce agent rozliczeniowy i procesor kart płatniczych. FIRST DATA POLSKA dzięki swojej działalności, umożliwia punktom handlowo-usługowym przyjmowanie płatności kartami. To właśnie dzięki rozwiązaniom technologicznym zastosowanym przez firmę możliwe jest autoryzowanie transakcji, przetwarzanie ich i rozliczanie. Polski oddział firmy to część międzynarodowej korporacji FIRST DATA, jednego z największych dostawców rozwiązań w dziedzinie handlu elektronicznego i płatności elektronicznych na całym świecie. Korporacja ta obsługuje ponad 5 milionów punktów handlowych, 1 900 wydawców kart i ich klientów.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W porządku i tyle

anonimowo
Ocena na temat tej firmy jest jedna - w porządku. Typ pracy gdzie nie jest ani bardzo źle ani bardzo dobrze. Jak się zechce można pracować całymi latami i ani przez chwilę nie narzekać na stabilność. Bardziej jeżeli już to na rozwój ale są tacy co to będą siedzieć ileś lat na jednym stanowisku i się cieszyć, że jest jak jest. Płaca była ok tak jak atmosfera, benefity, godziny pracy. Godziny elastyczne to zawsze wygodniej niż przychodzić na sztywno określoną porę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Wsparcia IT (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Od jakiegoś czasu szukałem pracy, dlatego postanowiłem spróbować w First Data. Przesłałem dokumenty i chyba wypełniałem jakiś formularz. Rozmowa odbywała się u nich, więc przy okazji miałem czas na zobaczenie, jak wygląda biuro i jak będzie z dojazdem.

Z tego co kojarzę, pytali po pierwsze o doświadczenie (nie będę wchodził w szczegóły, ale było tak standardowo, co robiłem dokładnie itp.), o studia, o poziom wiedzy i umiejętności (chodziło im o konkretne programy i systemy, na których pracują), o dyspozycyjność, wiedzę o firmie. W sumie, jak sobie tak pomyślę, to pytali o wszystko, o co można zapytać na rozmowie. Warto się psychicznie przygotować na mówienie po angielsku, bo to sprawdzają i chyba nie można za bardzo "dukać" czy się jąkać. Przygotowali też test głównie z Oracla i SQLa. A i były pytania o umiejętności miękkie (nie lubię tego, więc niezbyt pamiętam, co tam dokładnie chcieli)