FIRST DATA POLSKA

3.5Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O FIRST DATA POLSKA

FIRST DATA POLSKA jest właścicielem marki POLCARD, funkcjonującej na polskim rynku od ponad 25 lat. Firma to największy w Polsce agent rozliczeniowy i procesor kart płatniczych.

FIRST DATA POLSKA dzięki swojej działalności, umożliwia punktom handlowo-usługowym przyjmowanie płatności kartami. To właśnie dzięki rozwiązaniom technologicznym zastosowanym przez firmę możliwe jest autoryzowanie transakcji, przetwarzanie ich i rozliczanie.
Polski oddział firmy to część międzynarodowej korporacji FIRST DATA, jednego z największych dostawców rozwiązań w dziedzinie handlu elektronicznego i płatności elektronicznych na całym świecie. Korporacja ta obsługuje ponad 5 milionów punktów handlowych, 1 900 wydawców kart i ich klientów.

Nowe OpinieDodaj

3.6

W porządku i tyle

2017-01-02
anonimowo
Ocena na temat tej firmy jest jedna - w porządku. Typ pracy gdzie nie jest ani bardzo źle ani bardzo dobrze. Jak się zechce można pracować całymi latami i ani przez chwilę nie narzekać na stabilność. Bardziej jeżeli już to na rozwój ale są tacy co to będą siedzieć ileś lat na jednym stanowisku i się cieszyć, że jest jak jest. Płaca była ok tak jak atmosfera, benefity, godziny pracy. Godziny elastyczne to zawsze wygodniej niż przychodzić na sztywno określoną porę.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. Wsparcia IT (Praca)

2015-12-19
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz