Fachowcy.pl

Nowe technologie / IT, Marketing / Reklama / PR, Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Internet / E-commerce

O Fachowcy.pl

Fachowcy.pl to firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych, systemów komunikacyjnych pomiędzy przedsiębiorstwami a klientami oraz sprzedażą reklam i domen. Fachowcy.pl istnieją od 2008 roku. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla mnie fajna praca

anonimowo
Praca dla fachowcy.pl to była moja pierwsza poważniejsza praca i na tamten moment zwyczajnie mi się podobało :) Fajni ludzie i miła atmosfera :) Można było zdobyć pierwsze doświadczenie :) Godziny pracy bardzo dobre :) Na pewno nikomu nie brakowało roboty, bo nawet powiedziałabym, że brakowało co najwyżej ludzi. Na pewno też płacili dość mało tylko wtedy to dla mnie było ok :) Nie miałam żadnego porównania :) Nie było aż tak stresująco jak mogłoby się wydawać przynajmniej dla mnie a wydaje mi się, że jakoś bardzo odporna na stres nie jestem :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista Obsługi Klienta (Praca)

  Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Biuro pośrednictwa pracy skierowało mnie do Fachowcy.pl na stanowisko „specjalista obsługi klienta”. Rozmowa trwała bardzo krótko. Dostałem kilka pytań, musiałem opowiedzieć coś o sobie. Niektóre pytania sprawdzały mnie pod kątem przyszłej pracy. Zapytano mnie np. jak zachowałbym się wobec klienta, który przeklina i obraża moich bliskich. Zatem pytają nie tylko o CV i zainteresowania. Wszystko bardzo konkretnie i sprawnie. Osoba wyznaczona do rekrutacji była miła i w razie jak np. dłużej zastanawiałem się nad odpowiedzią na pytanie mówiła „proszę się nie stresować”. Dobrze wspominam.