Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

EY

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki

O EY

Jesteśmy światowym liderem w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Wraz z naszymi klientami, największymi światowymi organizacjami, realizujemy projekty, które pozwalają maksymalnie wykorzystać ich potencjał rynkowy. Prawie 250 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatnego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. EY to największa firma doradcza na polskim rynku, zatrudniająca ponad 2800 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Poprzez swoje działania mamy ambicję budować lepszy świat dla naszych pracowników, klientów i całej społeczności.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Polecam każdemu

anonimowo
Nie mam większych zastrzeżeń co do pracy w EY. Dbają o pracownika i chcą, żeby był jak najlepiej przygotowany do wykonywania swoich obowiązków, dlatego inwestują w szkolenia, które swoją drogą są bardzo różnorodne. I nie przekreślają młodych ludzi tylko dlatego, że nie mają doświadczenia, a wręcz przeciwnie, są przychylnie nastawieni i chętnie taką osobę wyszkolą. Dzięki temu miałam okazję poznać, jak wygląda praca w korporacji od środka i dla mnie to było bardzo cenne doświadczenie. W pewnym momencie praca tam zaczęła mnie jednak nużyć, więc postanowiłam spróbować czegoś innego. Ale wspomnienia mam bardzo dobre i każdemu mogę polecić.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

asystentka (Praca)

Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja do EY do najłatwiejszych nie należała. Było kilku etapów. Najpierw zadzwoniła do mnie jakaś pani od nich i zrobiła krótki wywiad. Zapytała, czemu chce u nich pracować, jak sobie tę pracę wyobrażam, gdzie wcześniej pracowałam… Takie podstawowe kwestie. Chyba wypadłam dobrze, bo zaprosiła mnie potem do firmy. Tam na początek miałam do rozwiązania test z Excela, a potem jeszcze kazali mi zrobić krótkie tłumaczenie z angielskiego. Tzn. dostałam jakiś tekst na stronę czy może nawet mniej i miałam przetłumaczyć na polski. No i potem już była rozmowa z rekruterką i z szefową mojego przyszłego działu. W sumie atmosfera była w porządku, głównie za sprawą pani z HR, która starała się jak mogła, żebym się nie stresowała. I pytały mnie ponownie o takie oczywiste dość rzeczy, jak to jakie mam doświadczenie, jak radzę sobie z obsługą programów, czy skończyłam jakieś dodatkowe kursy itp. I w sumie tyle. Najtrudniejsze były te testy, bo rozmowa potem już jakoś poszła.