Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

EY

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki

O EY

Jesteśmy światowym liderem w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Wraz z naszymi klientami, największymi światowymi organizacjami, realizujemy projekty, które pozwalają maksymalnie wykorzystać ich potencjał rynkowy. Prawie 250 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatnego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. EY to największa firma doradcza na polskim rynku, zatrudniająca ponad 2800 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Poprzez swoje działania mamy ambicję budować lepszy świat dla naszych pracowników, klientów i całej społeczności.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super!

anonimowo
Pracuje mi się tu świetnie. Chyba nie ma ani jednej rzeczy, do której mogłabym się przyczepić. Firma jest przyjazna młodym ludziom, co bardzo mnie ucieszyło. Mogę liczyć tu na wsparcie bardziej doświadczonych osób, a przy tym sama się rozwijać. Atmosfera jest wyjątkowo dobra, mam fajny kontakt ze współpracownikami, a po wyjazdach integracyjnych i imprezach firmowych to już w ogóle można powiedzieć, że się zaprzyjaźniliśmy. Odpowiadają mi też elastyczne godziny pracy i wynagrodzenie, które jest więcej niż ok. Słowem EY to zdecydowanie najlepsza firma, w której dotąd pracowałam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

asystentka (Praca)

Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja do EY do najłatwiejszych nie należała. Było kilku etapów. Najpierw zadzwoniła do mnie jakaś pani od nich i zrobiła krótki wywiad. Zapytała, czemu chce u nich pracować, jak sobie tę pracę wyobrażam, gdzie wcześniej pracowałam… Takie podstawowe kwestie. Chyba wypadłam dobrze, bo zaprosiła mnie potem do firmy. Tam na początek miałam do rozwiązania test z Excela, a potem jeszcze kazali mi zrobić krótkie tłumaczenie z angielskiego. Tzn. dostałam jakiś tekst na stronę czy może nawet mniej i miałam przetłumaczyć na polski. No i potem już była rozmowa z rekruterką i z szefową mojego przyszłego działu. W sumie atmosfera była w porządku, głównie za sprawą pani z HR, która starała się jak mogła, żebym się nie stresowała. I pytały mnie ponownie o takie oczywiste dość rzeczy, jak to jakie mam doświadczenie, jak radzę sobie z obsługą programów, czy skończyłam jakieś dodatkowe kursy itp. I w sumie tyle. Najtrudniejsze były te testy, bo rozmowa potem już jakoś poszła.