EY

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki

O EY

Jesteśmy światowym liderem w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Wraz z naszymi klientami, największymi światowymi organizacjami, realizujemy projekty, które pozwalają maksymalnie wykorzystać ich potencjał rynkowy. Prawie 250 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatnego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. EY to największa firma doradcza na polskim rynku, zatrudniająca ponad 2800 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Poprzez swoje działania mamy ambicję budować lepszy świat dla naszych pracowników, klientów i całej społeczności.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dużo dobrych szkoleń

anonimowo
W trakcie mojej pracy w EY cały czas mogłam się dokształcać i to była świetna sprawa. Pozwalają zdobyć tu bardzo duże doświadczenie, które przyda się w przyszłości także w innych firmach, więc można to potraktować jako inwestycję w siebie. Ale były też inne zalety. Przede wszystkim panowała tam taka ciepła atmosfera, wszyscy byli wobec siebie życzliwi. Finansowo też wychodziłam na swoje, bo potrafili zmotywować pracownika dobrą pensją. Czasami przeszkadzały mi jedynie nadgodziny i to, że przy niektórych zadaniach pojawiało się trochę stresu. Ale tak poza tym to większość rzeczy była na plus.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Asystent - Dział Doradztwa Podatkowego (Praca)

Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 4 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

To było tak, że najpierw trzeba było wysłać swoją aplikację po angielsku. Jak aplikacja się spodobała to odpowiadali i prosili o wypełnienie testów przez internet. Testy z logicznego myślenia, umiejętności analizowania - takie powiedziałabym specyficzne i na pewno nie na wiedzę.

Jak się komuś udało na testach to się dostawał na rozmowę. Kawałek jest prowadzony po angielsku poza tym nie ma nic strasznego. Pytają o to czego chcesz się nauczyć, jakie masz oczekiwania, co studiowałeś/łaś, kiedy możesz zacząć, jakie masz plany na przyszłość i jak jest z obsługą podstawowych programów. A dalej nie wiem co jest, bo mi się nie udało dostać.