EVER Grupa

Instalacja / Utrzymanie / Serwis, Ochrona

O EVER Grupa

EVER Grupa świadczy szeroko pojęte usługi dla biznesu m.in. związane z ochroną osób i mienia, utrzymaniem czystości, obsługą cateringową oraz rekrutacją pracowników. Przedsiębiorstwo zostało założone 20 lat temu a obecnie zatrudnia ponad 4500 pracowników.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Stała pewna praca

anonimowo
Jak ktoś stawia na pewną, stabilną pracę i nie oczekuje świetnych zarobków to spoko. Pewnie tu będzie zadowolony z tego co oferują. Ja byłem nastawiony na co innego i pewnie głównie przez to już nie pracuję.

Chciałem na pewno zarabiać więcej i to jest mój największy zarzut do tej firmy, że za mało płacili. Oprócz tego mała możliwość awansowania z minusów. Pozytywnie, że było stabilnie i sympatycznie, pewnie dlatego mają pracowników od x lat takich samych, bo niektórym to odpowiada.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista ds. obsługi klienta (Praca)

  Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2014
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Że tak powiem to jest stara sprawa. Na tej rekrutacji byłam całe wieki temu jak tak teraz o tym myślę. Prawdopodobnie ich system rekrutowania się nie zmienił, więc może ktoś skorzysta i na coś mu się ta moja wypowiedź przyda.

  Otóż na pewno trzeba się nastawić na rozmowę kwalifikacyjną. A dokładniej to na to, żeby się nie stresować, odpowiadać na spokojnie. Nie pamiętam pytań, więc nie mogły być dziwne czy kontrowersyjne. Pewnie jak zawsze doświadczenie, zarobki, czas rozpoczęcia pracy. Nie wykonywali dodatkowych testów, tych modnych teraz assessment center ani innych elementów w tym stylu. Tylko i wyłącznie rozmowa, więc lepiej odpowiadać sensownie jak komuś zależy na zdobyciu tej pracy ;)