Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

European School of Tutoring

Szkolenia / Edukacja
brak

O European School of Tutoring

European School of Tutoring to międzynarodowa sieć szkół specjalizujących się w udzielaniu korepetycji. Główna siedziba firmy znajduje się w Londynie, a polski oddział zlokalizowany jest w Warszawie. Szkoły zajmują się między innymi korepetycjami z przedmiotów ścisłych, a także z języka angielskiego.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Korepetytorka (Praca)

Branża: Szkolenia / EdukacjaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Do EuroKorepetycji wysłałam swoje zgłoszenie spontanicznie na maila podanego na stronie. Zadzwonili po jakimś czasie, że mają zapotrzebowanie na korepetytorów z matematyki i chcieliby mnie zaprosić na rozmowę. Zjawiłam się u nich w firmie parę dni później na rekrutację.

Ogólnie nie wymagali zbyt wiele, ale oferowali całkiem niezłe warunki. Na początek dziewczyna, z którą rozmawiałam, zapytała o doświadczenie w prowadzeniu korepetycji i ewentualne sukcesy na tym polu. Później miałam powiedzieć coś o studiach, oczekiwaniach finansowych za godzinę i o znajomości angielskiego. Potem właśnie zaczęła opowiadać, co oni mogą dać - że na początek jest to współpraca "z doskoku", w niewielkim wymiarze godzin, ale jak się sprawdzę i będą mieli wakat, jest szansa stałego zatrudnienia. Najpierw dają zlecenie z pakietem ubezpieczeniowym, więc super dla studentów pod koniec studiów. Rozmowa w mojej ocenie 4,5/5.