Euronet

3.5Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Euronet

POZNAJ NAS I ROZPOCZNIJ SWOJĄ KARIERĘ W EURO!

RTV EURO AGD to już ponad 220 sklepów, największy w Polsce sklep internetowy www.euro.com.pl, Contact Center i rozbudowana sieć logistyczna. W naszej Firmie oferujemy ciekawe możliwości rozwoju, dobrą atmosferę pracy i stabilność zatrudnienia. W zależności od regionu szukamy specjalistów do sprzedaży, marketingu, Contact Center czy działu IT. Nasi pracownicy rozwijają się z nami – 80% osób na stanowiskach kierowniczych w naszej Firmie awansowało w ramach rekrutacji wewnętrznych.

Jeśli angażujesz się w to, co robisz, lubisz ludzi, jesteś otwarty na nowe wyzwania i po prostu chce Ci się chcieć, dołącz do nas!

Wejdź na www.karieraweuro.pl i sprawdź bieżące rekrutacje!
Możesz też śledzić nas na LinkedIn lub zapoznać się z naszą zakładką pracodawcy na pracuj.pl!

Nowe OpinieDodaj

3.2

Jest spoko ale bez szału

2016-03-07
anonimowo
W firmie panuje fajna atmosfera, ludzie są w porządku i idzie się dogadać. Normy są wysokie do wyrobienia, ale jakoś dajemy radę, choć bywa ciężko.

W każdym razie widzę, że w ciągu ostatnich lat trochę się pozmieniało, niestety na gorsze. Ale nadal wypłata jest przyzwoita, a szefowie nie cisną aż tak mocno, wiec nie ma na co narzekać.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Inżynier (Praca)

2016-03-16
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz