Estelligence

Księgowość / Audyt / Podatki

O Estelligence

Estèlligence jako czołowe biuro rachunkowe w Warszawie zapewnia wsparcie merytoryczne i narzędzia informatyczne potrzebne do podnoszenia efektywności oraz optymalnego rozwoju firm. Kierując się dewizą „Więcej niż biuro rachunkowe” Estèlligence oferuje nową jakość na rynku usług dla przedsiębiorstw. Księgowość i podatki, obsługa kadrowo-płacowa, czy też zarządzanie kosztami to zadania, które z powodzeniem przejmie od klienta zespół specjalistów.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dbają o pracowników

anonimowo
Świetne miejsce dla tych, którzy są ambitni, chcą zdobyć dobre doświadczenie a jakby przy okazji fajnie zarobić. W czasie mojej współpracy z tą firmą wszystko było w porządku. Nigdy nie miałam z nimi problemów pieniądze się zgadzały były raczej o czasie.

W biurze panowała fajna atmosfera wszyscy sobie w miarę możliwości pomagali i się lubili. Godziny pracy mieliśmy zgodnie z umową także pozytywnie.

Nie mieliśmy benefitów i tego trochę szkoda zawsze lepiej jak firma coś od siebie dorzuca.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Księgowa (Praca)

  Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2015
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Były dwa etapy rekrutacji, dwa spotkania. Na jednym kwestie związane z doświadczeniem, co robiłam wcześniej, bla bla, do tego sporo pytań merytorycznych, aż byłam zaskoczona, ale tak pozytywnie. Bo widać, że się do rekrutacji przyłożyli, że nie szukają byle kogo.

  Było sporo pytań o rzeczy związane z samochodami, amortyzacja itp, o ZUS, o VAT, wszystkie sensowne i można było po prostu przekrojowo pokazać, co się wie w danej dziedzinie.